Magda Wójcik - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka reality show?

12.04.2019 15:37

Kim jest Magda Wójcik? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po 11 latach przerwy. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czym się zajmuje i kim jest Magda Wójcik.

Magda Wójcik - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka reality show? fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Magda Wójcik? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu już za nami. Razem z premierą, która odbyła się w niedzielę, 17 marca poznaliśmy także wszystkich uczestników i uczestniczki. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z nich, czyli kim jest Magda Wójcik, ile ma lat, czym się zajmuje i gdzie można znaleźć ją w sieci.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Magda Wójcik - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami.

Magda Wójcik w pierwszym odcinku programu "Big Brother" 2019 przyznała, że przeprowadziła się do Londynu, ponieważ jej zdaniem jest to "wspaniałe miasto, a ludzie są bardzo tolerancyjni". Według niej Polska jest krajem bardzo nietolerancyjnym i chciałaby to kiedyś zmienić.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - Magda Wójcik: co jeszcze o niej wiemy?

Magda Wójcik, uczestniczka "Big Brothera" 2019 prowadzi aktywnie konto na Instagramie. Można ją znaleźć pod pseudonimem @magda.wojcik.bb.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP

Oceń