Zamknij

Magdalena Kasiborska - kim jest Miss Polski 2019? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]

Jolanta Waligóra
09.12.2019 10:59
Magdalena Kasiborska - kim jest Miss Polski 2019? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Magda Kasiborska to nowa Miss Polski 2019 - wyniki konkursu piękności ogłoszone zostały podczas wielkiego finału w niedzielę 8 grudnia. Finalistka ma 19 lat i pochodzi z Zabrza. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy wiek Magdaleny Kasiborskiej, wzrost, Instagram oraz inne informacje.

Kim jest Magda Kasiborska, Miss Polski 2019? Wiek, wzrost, wymiary, Instagram, chłopak, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat zwyciężczyni konkursu piękności, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Magdalena Kasiborska, Miss Polski 2019?

Miss Polski 2019 Magda Kasiborska pochodzi z Zabrza. Obecnie studiuje kosmetologię. W przyszłości zwyciężczyni konkursu piękności planuje kształcić się w kierunku medycznym. Jej największą pasją jest sport, muzyka, tenis ziemny oraz taniec. W przeszłości przez osiem lat trenowała taniec towarzyski. Ponadto Magdalena Kasiborska uczęszcza do szkoły wokalnej i gra na fortepianie.

Przypomnijmy, że finał Miss Polski 2019 odbył się w niedzielę 8 grudnia w Katowicach. W finale zmierzyły się 24 finalistki z całego kraju. Oprócz korony i tytułu, kandydatki walczyły również o nagrody o łącznej wartości 100 tys. złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. 

Pierwsze miejsce - jak już wspominaliśmy powyżej - i tym samym tytuł najpiękniejszej Polki otrzymała Magdalena Kasiborska. Z kolei I Wicemiss Polski została Natalia Piguła z Łodzi, II Wicemiss Polski - Marta Skwierczyńska z Łodzi, a podium zamknęła Dominika Konarska z Sosnowca, czyli III Wicemiss Polski. 

Karolina Bielawska - kim jest Miss Polonia 2019? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM] 

Magda Kasiborska - wiek, wzrost, wymiary, chłopak, Instagram

Wiek Magdy Kasiborskiej to informacje, które szczególnie interesują wiele osób - finalistka Miss Polski 2019 ma 19 lat i mierzy około 179 cm. Na próżno jednak szukać w sieci wymiarów dziewczyny.

Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska ma chłopaka Filipa, który jest studentem medycyny.

Magda Kasiborska na Instagramie figuruje pod nazwą: magdalena_kasiborska. Obecnie obserwuje ją ponad 7 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW