Zamknij

Magdalena Lamparska - wiek, wzrost, mąż, dziecko, Instagram. Kim jest aktorka z "365 dni"?

Jolanta Waligóra
03.03.2020 12:05
Magdalena Lamparska - wiek, wzrost, mąż, dziecko, Instagram. Kim jest aktorka z "365 dni"?
fot. Jakub Kaminski/East News

Magdalena Lamparska to aktorka znana m.in. z filmu "365 dni", która we wtorek 3 marca 2020 wystąpi w programie "Kuba Wojewódzki". Na słynnej kanapie zasiądzie razem z koleżanką z planu polskiego erotyku, Anną Marią Sieklucką. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Magdalena Lamparska, jej wiek, wzrost, mąż, dziecko, Instagram i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Magdalena Lamparska? Wiek, wzrost, mąż, dziecko, Instagram, filmy, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat aktorki z "365 dni" i gościa Kuby Wojewódzkiego 03.03.2020, można znaleźć w tym artykule.

Magdalena Lamparska - kim jest aktorka z 365 dni? [FILMY, SERIALE]

Magdalena Lamparska urodziła się w Słupcu. To polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. W 2011 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. 

Aktorka na swoim koncie ma role w wielu serialach i filmach. Magdalena Lamparska zagrała m.in. w takich produkcjach jak "39 i pół", "Hotel 52", "Big Love", "Wkręceni 2", "Listy do M.", "Azyl", "Porady na zdrady" czy "1800 gramów". Ostatnim filmem, w którym mogliśmy oglądać Magdalenę Lamparską, był "365 dni", czyli polski erotyk Blanki Lipińskiej na podstawie książki o tym samym tytule. Aktorka wciela się tam w Olgę, przyjaciółkę głównej bohaterki, Laury (w tej roli Anna Maria Sieklucka).

Co ciekawe, o czym nie wszyscy wiedzą, Magdalena Lamparska przez lata była chórzystką Chóru "Fantazja" w Słupsku. Przez pewien czas pracowała także jako modelka. Ponadto trenowała salsę, uprawia lekkoatletykę, narciarstwo, pływa oraz gra w siatkówkę. Aktorka mówi biegle po angielsku oraz dobrze po niemiecku i rosyjsku.

Magdalena Lamparska była także uczestniczką czwartej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Aktorka odpadła w drugim odcinku show.

Magdalena Lamparska - wiek, wzrost, mąż, dziecko, Instagram, życie prywatne

Wielu fanów aktorki szuka w sieci informacji na temat wieku Magdaleny Lamparskiej i jej wzrostu. Aktorka urodziła się 6 stycznia 1988 roku, więc w 2020 skończyła 32 lata. Ma około 177 cm wzrostu.

Mężem Magdaleny Lamparskiej jest podróżnik Bartek Osumek. Para pobrała się w 2019 roku. Z kolei dwa lata wcześniej na świat przyszło pierwsze dziecko Magdy Lamparskiej i Bartka Osumka, syn Tymoteusz. 

Magdalena Lamparska na Instagramie figuruje pod nazwą: magdalamparska. Obecnie obserwuje ją ponad 157 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW