Zamknij

Magdalena Malicka - kim jest dziewczyna Tomasza Karolaka? Modelka, Insta, Tede

Redakcja
10.10.2018 10:59
Magdalena Malicka - kim jest dziewczyna Tomasza Karolaka? Modelka, Insta, Tede
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Magdalena Malicka to nowa dziewczyna Tomasza Karolaka. Para na premierze filmu "7 uczuć" nie ukrywała, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Co warto wiedzieć o ukochanej aktora i uczestnika "Ameryka Express"? Sprawdzamy informacje o Magdalenie Malickiej - kariera, życie prywatne.

Kim jest Magdalena Malicka? Tomasz Karolak, modelka, Tede, Instagram, wiek oraz inne informacje na temat ukochanej aktora można znaleźć poniżej.

Magdalena Malicka - modelka, Instagram, Tede, informacje

Magdalena Malicka (Dziun) ma 39 lat i pochodzi z Inowrocławia. Od 16. roku życia pracuje jako modelka. Przez ten czas pojawiła się na okładkach wielu znanych magazynów. Na swoim koncie ma także rozbieraną sesję w "Playboy". Swoich sił próbowała także jako piosenkarka. W 2011 roku wydała swój własny album "A.M.B.A." Współpracowała również z zespołem Indios Bravos. Magdalena Malicka dużą popularność zyskała po związaniu się z reperem Tede. Rozstanie pary było bardzo burzliwe, a modelka nie szczędziła niepochlebnych komentarzy na temat swojego byłego ukochanego. 

Dziun jest aktywna w mediach społecznościowych. Magdalena Malicka na Instagramie widnieje pod nazwą @magdalena_malicka. W serwisie zamieszcza zdjęcia z licznych sesji oraz podróży. 

oki
p

Magdalena Malicka - dziewczyna Tomasza Karolaka

Wszystko wskazuje na to, że Magdalena Malicka to dziewczyna Tomasza Karolaka. Para zjawiła się na sobotniej premierze nowego filmu "7 uczuć", w którym gra Karolak. Pozując na ściance, nie ukrywali, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. 

Przypominamy, że uczestnik "Ameryki Express" ponad 10 lat związany był z Violą Kołakowską. Para rozstała się w 2017 roku i od tego czasu aktor nie był widziany z inną kobietą.

» Tomasz Karolak pokazał się z nową partnerką. To była dziewczyna Tedego «

RadioZET.pl/JW