Zamknij

Magdalena Zając - Big Brother 2019: kim jest nowa uczestniczka w domu Wielkiego Brata?

Karolina Piotrowska
05.04.2019 15:45
Magdalena Zając - Big Brother 2019: kim jest nowa uczestniczka w domu Wielkiego Brata?
fot. Instagram / @bigbrother.tvn7

Kim jest Magdalena Zając? Nowa uczestniczka Big Brothera 2019 weszła do domu Wielkiego Brata we wtorek, 2 kwietnia. Premiera nowej edycji programu nastąpiła w niedzielę, 17 marca i właśnie wtedy mogliśmy poznać wszystkich dotychczasowych uczestników. Przedstawiamy krótką sylwetkę kolejnego z nich: czym się zajmuje, ile ma lat i kim jest Magda Zając.

Kim jest Magdalena Zając? Nowa uczestniczka Big Brothera 2019 dołączyła do domu Wielkiego Brata we wtorek, 2 kwietnia. Do tej pory mogliśmy poznać 17 uczestników reality show. Jak na razie program opuściło 5 z nich, w tym 2 dobrowolnie. W zamian w domu Wielkiego Brata miały pojawić się nowe osoby. Sprawdzamy, co wiadomo o nowym uczestniku Big Brothera 2019, czyli kim jest Magdalena Zając, ile ma lat, czym się zajmuje i skąd pochodzi.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Magdalena Zając - Big Brother 2019: kim jest nowa uczestniczka reality show?

Nowy uczestnik Big Brothera 2019, Magdalena Zając ma 27 lat. Zapowiedział ją Filip Chajzer na początku specjalnego programu na żywo we wtorek, 2 kwietnia. Mówił o niej, że posiada 200 hektarów pola, a oprócz tego ma 21 krów i konia o imieniu Lala. Dodał także, że "nie lubi pustych lasek". Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach". Ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Magda jest otwarta na nowy związek, ale jak mówi - ma bardzo wysokie wymagania.

» Big Brother 2019 - kto nowy dołączy i zamieszka w Domu Wielkiego Brata? [NOWY UCZESTNIK 02.04]

Prowadzący dodał także, że niewątpliwie nowa uczestniczka Big Brothera 2019 namiesza w domu Wielkiego Brata.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - nowy uczestnik: Magda Zając

W programie nowa uczestniczka Big Brothera 2019, Magdalena Zając miała również szansę zaprezentować się sama. Na co dzień pracuje w Starostwie Powiatowym w Chełmie, ale jej głównym źródłem dochodu jest rolnictwo. 

Magdalena Zając jako nowy uczestnik Big Brothera w programie na żywo wspomniała także, że pasjonuje ją strzelectwo i jeździectwo. Lubi ludzi konkretnych, zabawnych i muszą mieć w sobie "to coś".

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP