Zamknij

Magdalena z Rolnik Szuka Żony 7 - kim jest uczestniczka programu? [WIEK, INSTAGRAM]

14.09.2020 11:25
Magdalena z Rolnik Szuka Żony 7 - kim jest uczestniczka programu? [WIEK, INSTAGRAM]
fot. Materiały prasowe TVP

Magdalena to jedna z uczestniczek siódmej edycji programu TVP "Rolnik Szuka Żony" i zarazem jedyna kobieta w show. Bohaterka pochodzi z Wielkopolski, a jej dużą pasją jest kosmetologia. Szczegółowe informacje na temat wieku Magdaleny z "Rolnik Szuka Żony 7", nazwisko, Instagram i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Magdalena z "Rolnik Szuka Żony 7"? Nazwisko, wiek, wzrost, skąd pochodzi, Instagram, życie prywatne, kariera oraz inne szczegółowe informacje na temat bohaterki nowej edycji programu TVP, można znaleźć w tym artykule.

Magdalena z Rolnik Szuka Żony 7 - skąd pochodzi i ile ma lat? 

Magda z "Rolnik Szuka Żony" to bohaterka nowej, siódmej już edycji programu TVP i zarazem jedyna kobieta w show. Ma 27 lat. Uczestniczka pochodzi z Wielkopolski, gdzie razem z rodzicami oraz bratem prowadzi gospodarstwo. Co więcej, dużą pasją Magdy jest kosmetologia. W wolnych chwilach pracuje jako stylistka rzęs i paznokci. 

Instagram Magdaleny z "Rolnik Szuka Żony 7" nie jest znany. Nie wiadomo, czy uczestniczka posiada konto w mediach społecznościowych. Nie jest także znane nazwisko Magdy.

Rolnik szuka żony 7 - POWTÓRKI: kiedy, gdzie oglądać w TV i online?

Kim jest Magda, uczestniczka Rolnik Szuka Żony 7?

Z pewnością można stwierdzić, że uczestniczka "Rolnik Szuka Żony 7" Magdalena nie jest typem domatorki. Lubi wychodzić ze znajomymi na kręgle czy do kina. Bohaterka show jest bardzo szczera i pracowita. Konsekwentnie także dąży do obranego celu. 

Magdalena z "Rolnik Szuka Żony 7" była mężatką. Uczestniczka programu ma wielką nadzieję, że dzięki show uda jej się poznać wartościowego mężczyznę. Jej typem jest brunet w jej wieku lub trochę starszy. Nie wyklucza jednak związku z chłopakiem, który ma już dzieci. Ceni prawdomówność, pracowitość, wierność, empatię i szacunek do kobiet.

Wychowała się na gospodarstwie i jest ono dla niej bardzo ważne, dlatego zależy jej, aby partner służył jej pomocą w codziennych obowiązkach i chciał się pewnych rzeczy nauczyć. Zrozumiałaby jednak, gdyby chciał rozwijać się zawodowo w zupełnie innej branży. Najważniejsza dla niej byłaby bowiem miłość, sama obecność i wsparcie drugiej osoby - czytamy w opisie Magdaleny na stronie internetowej rolnik-szuka-zony.pl

Rolnik szuka żony 7, odcinek 1. Co się wydarzyło? Kandydaci mają już swoje typy

RadioZET.pl