Zamknij

Majaland - cennik i atrakcje. Kiedy otwarcie parku rozrywki w Kownatach?

Redakcja
28.05.2018 12:14
Majaland - cennik i atrakcje. Kiedy otwarcie parku rozrywki w Kownatach?
fot. PIXABAY

Otwarcie Majaland w Kownatach zaplanowane było na 26 maja. Niedawno jednak organizatorzy zdecydowali się przesunąć ten termin o kilka miesięcy. Kiedy zatem nastąpi otwarcie wielkiego parku rozrywki pod Torzymiem i jakie znajdziemy w nim atrakcje? Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań i przedstawiamy cennik Majaland.

Majaland - cennik i atrakcje. Kiedy otwarcie parku rozrywki w Kownatach? Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań i przedstawiamy najważniejsze informacje. 

» Polska Noc Kabaretowa 2018: bilety, artyści, terminy [LISTA MIAST] «

Majaland w Kownatach: kiedy otwarcie parku rozrywki?

Otwarcie Majaland w Kownatach zaplanowane było na 26 maja. Niedawno jednak organizatorzy zdecydowali się przesunąć ten termin o kilka miesięcy - otwarcie Majaland ma nastąpić w sobotę, 29 września. Dlatego osoby, które chciały w wakacje poszaleć w nowym parku rozrywki, muszą zmienić plany i uzbroić się w cierpliwość. Przypominamy, że Majaland zlokalizowany jest przy granicy z Niemcami w Kownatach pod Torzymiem w województwie lubuskim. 

Atrakcje Majaland - co znajdzie się w parku rozrywki?

Mimo że park rozrywki zostanie otworzony dopiero pod koniec września, to już teraz wiemy, że organizatorzy przygotowali aż 25 atrakcji Majaland. Park podzielony jest na trzy strefy. Część z nich dedykowana jest dla najmłodszych, z innych natomiast mogą skorzystać całe rodziny. Atrakcje Majaland przedstawiają się następująco: kulki, las zabaw, magiczne motyle, plac zabaw Gucia, Plac zabaw Mai, rollercoaster wikingów, samochodziki, super ślizg, szkoła latania, teatr, totem wikingów, tratwa, wielki drakkar, żabki, łodzie wikingów. Dodatkowo w Majaland będzie można organizować dowolne przyjęcia, m.in. urodziny czy komunie. Szczegółowe informacje na temat wspomnianych atrakcji można znaleźć na stronie: majalandkownaty.pl.

Majaland: cennik - po ile bilety do parku?

Wiele osób poszukuje także informacji na temat cen biletów do Majaland w Kownatach. Na szczęście kwoty wejściówek nie są wygórowane i oscylują w granicach od 0 zł dla osób niższych niż 85 cm do 69,90 zł dla osób powyżej 1 m wzrostu. Więcej na temat biletów Majaland można znaleźć na stronie internetowej parku. 

RadioZET.pl/JW