Zamknij

Majówka 2019 - zakupy na majówkę: Biedronka, Lidl [PROMOCJE, OFERTA]

Karolina Piotrowska
29.04.2019 16:07
Majówka 2019 - zakupy na majówkę: Biedronka, Lidl [PROMOCJE, OFERTA]
fot. Shutterstock

Gdzie zrobić tanie zakupy na majówkę 2019? Gazetka Biedronki i Lidla oraz innych sklepów są już dostępne. Sprawdzamy oferty promocyjne na długi weekend majowy oraz gdzie produkty na grilla są w najlepszej cenie. Gdzie kupić węgiel do grilla, kiełbaski czy piwo?

Promocje na majówkę 2019 w sklepach - gdzie zrobić zakupy na grilla? Biedronka czy Lidl? Długi weekend majowy 2019 to moment, na który przygotowuje się wiele Polaków. Sprawdzamy, w których sklepach będą specjalne oferty i promocje na majówkę 2019 oraz gdzie warto zrobić zakupy na grilla.

Majówka 2019: promocje w sklepach - gdzie zrobić zakupy na grilla?

W tym roku długi weekend majowy wypada w kalendarzu wyjątkowo korzystnie. Rozkład świąt 1 i 3 maja sprawił, że niektórzy mogą cieszyć się wyjątkowo długim wolnym, jeśli wezmą dodatkowe 3 dni urlopu. Święto Pracy 1 maja wypada w środę, natomiast Święto Konstytucji 3 Maja w piątek. W ten sposób, osoby zwyczajowo niepracujące w soboty czy niedziele biorąc trzy dni urlopu mają nawet 9 dni majówki.

Jak co roku wśród wielu osób długi majowy weekend będzie sprzyjał wypadom na działkę czy za miasto. Tradycyjnie przedłużony weekend jest okazją do otwarcia "sezonu grillowego", co z pewnością skutkować będzie wzmożonym zapotrzebowaniem na niektóre produkty. Dodatkowo przed nami kilka dni bez handlu, w tym także niedzielach, która wypada 5 maja. Warto zaplanować wcześniej zakupy na majówkę 2019, dlatego sprawdzamy, gdzie warto je zrobić i w których sklepach będzie można kupić najważniejsze produkty i akcesoria na grilla.

» Grill w Warszawie 2019 - GDZIE można legalnie rozpalić grilla i ognisko?

Zakupy na majówkę 2019 - Biedronka: promocje i gazetka

Gazetka promocyjna na majówkę 2019 w sieci Biedronka obowiązuje od 29.04. Znalazło się w niej wiele artykułów na grilla, takich jak kiełbasa czy karkówka, sosy oraz akcesoria do grillowania: tacki do grilla, podpałka, węgiel drzewny oraz zestawy naczyń piknikowych. Obowiązują także specjalne promocje na majówkę 2019, np. przy zakupie wybranych produktów, węgiel na grilla można kupić dużo taniej. W niższych cenach można kupić także różnego rodzaju słone przekąski, np. chipsy, paluszki, orzeszki i inne. Dostępny jest także szeroki wybór piwa i napojów, które również będą przydatne podczas majówkowych spotkań przy grillu.

Więcej szczegółów można znaleźć w gazetce Biedronki na majówkę 2019 oraz na stronie internetowej.

» Gdzie kupić grill jednorazowy i od kiedy? [BIEDRONKA, LIDL, TESCO]

Lidl - gazetka promocyjna na majówkę 2019

W sieci Lidl promocje na majówkę 2019 i na grilla już trwają. W gazetce z 29.04. można znaleźć bogata oferta produktów na grilla. W promocji oraz w specjalnych cenach można kupić m.in. mięso na grilla w przyprawach, warzywa, sosy, sałatki, gotowe mieszanki na grilla i nie tylko. Oprócz tego w ofercie dostępny jest szeroki wybór piwa, napojów i pieczywa.

Pełną ofertę i szczegóły można znaleźć w gazetce Lidla na majówkę 2019 oraz na stronie internetowej.

» Picie alkoholu nad Wisłą: gdzie legalnie można pić w Warszawie w plenerze?

RadioZET.pl/KP