Zamknij

Maksymilian Bilewicz - kim jest uczestnik "Milionerów", który usłyszy pytanie za milion? [4.03]

Redakcja
04.03.2019 21:04
Maksymilian Bilewicz - kim jest uczestnik "Milionerów", który usłyszy pytanie za milion? [4.03]
fot. milionerzy.tvn.pl

Maksymilian Bilewicz to uczestnik "Milionerów", który w programie radzi sobie doskonale. Do tej pory zdołał poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań, wygrywając tym samym 500 000 zł. W najbliższym odcinku teleturnieju, który wyemitowany zostanie 4 marca, Maksymilian usłyszy pytanie za milion. Jeśli odpowie poprawnie, będzie trzecim zwycięzcą polskiej wersji programu. Sprawdzamy, kim jest Maksymilian Bilewicz.

Maksymilian Bilewicz z "Milionerów" - kim jest uczestnik programu, który usłyszy pytanie za milion? Co o nim wiadomo? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o Maksymilianie.

Maksymilian Bilewicz w "Milionerach" usłyszy pytanie za milion

Maksymilian Bilewicz w "Milionerach" od samego początku radzi sobie doskonale. Na pytanie eliminacyjne, które decyduje o tym, kto zasiądzie przed Hubertem Urbańskim i weźmie udział w grze o milion, jako jedyny znał poprawną odpowiedź. A pytanie wcale nie było łatwe - należało uszeregować fragmenty "Łazika z Tormesu" Wiesława Dymnego.

Uczestnik programu "Milionerzy", Maksymilian Bilewicz w czwartek 28 lutego usłyszał 11. pytanie za 500 000 zł. Z ilu salw składa się salut narodowy, zarezerwowany dla najważniejszych uroczystości państwowych i wojskowych? - zapytał prowadzący, Hubert Urbański. Maksymilian miał do wyboru cztery odpowiedzi: z 5, 11, 16 i 21. Uczestnik postanowił skorzystać z drugiego koła ratunkowego - pół na pół. Po chwili zastanowienia zaznaczył - jak się później okazało - prawidłową odpowiedź 21, wygrywając tym samym 500 000 zł.

W poniedziałek 4 marca Maksymilian w "Milionerach" usłyszy ostatnie dwunaste pytanie za milion. Do dyspozycji będzie miał także koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Jeśli odpowie prawidłowo, zostanie trzecim zwycięzcą polskiej wersji programu. Do tej pory udało się to Krzysztofowi Wójcikowi (2010 r.) oraz Marii Romanek (2018 r.).

Czy Maksymilian Bilewicz dołączy do tego grona? O tym przekonamy się już w poniedziałek!

» Milionerzy: pytanie za milion 2019 - jak brzmi pytanie i odpowiedź? [04.03.2019]

Maksymilian Bilewicz - kim jest uczestnik "Milionerów"?

Maksymilian Bilewicz jest z Poznania. O uczestniku programu jednak niewiele wiadomo. Jak mówił Huber Urbański - projektuje wnętrza kuchenne i studiuje śpiew operowy. Ulubionym repertuarem Maksymiliana jest Mozart. 

Milionerzy: Padło pytanie za milion. Znasz odpowiedź? 

RadioZET.pl/JW