Zamknij

Małgorzata Heretyk - wiek, wzrost, filmy, Insta. Kim jest uczestniczka "Ameryki Express"?

Jolanta Waligóra
04.03.2020 15:03
Małgorzata Heretyk - wiek, wzrost, filmy, Insta. Kim jest uczestniczka "Ameryki Express 2"?
fot. Instagram.com/malgorzata.heretyk

Małgorzata Heretyk to uczestniczka drugiej edycji programu TVN "Ameryka Express". Jest aktorką, której największą popularność przyniosła rola w polskim serialu paradokumentalno-fabularnym "19+". Szczegółowe informacje na temat tego, kto to jest Małgorzata Heretyk, ile ma lat, ile ma wzrostu, można znaleźć poniżej.

Kim jest Małgorzata Heretyk z "Ameryki Express 2"? Wiek, wzrost, rodzice, chłopak, ślub, Instagram, filmy, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniki drugiej edycji programu "Ameryka Express", można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy wszystko o Małgorzacie Heretyk.

Małgorzata Heretyk z Ameryki Express - kim jest uczestniczka programu?

Uczestniczka "Ameryki Express 2" Małgorzata Heretyk urodziła się w Krakowie. Ukończyła studia aktorskie w Krakowskich Szkołach Artystycznych i Szkole Telewizyjnej SPOT w w tym samym mieście. Na stronie agencji aktorskiej można znaleźć informacje na temat umiejętności Małgorzaty Heretyk, a są to: śpiew, pantomima, gra na flecie, pływanie, siatkówka, koszykówka, strzelectwo, jazda na łyżwach, jazda na nartach oraz taniec (towarzyski i brzucha). Dodatkowo zna dwa języki, a mianowicie angielski oraz francuski. 

Małgorzata Heretyk na swoim koncie ma występy w spektaklach teatralnych, reklamach oraz filmach. Niewątpliwie największą popularność przyniosła jej jednak rola w polskim serialu paradokumentalno-fabularnym "19+". Małgorzata Heretyk wciela się tam w Melanię Trzeciak. Aktorka występowała także m.in. w serialu "Szkoła" oraz filmie "1800 gramów".

Poza karierą aktorską Małgorzata Heretyk udziela się także w innej branży - jest blogerką. Prowadzi swój własny kanał na platformie Youtube, gdzie obecnie subskrybuje ją ponad 190 tysięcy osób.

W 2020 roku Małgorzata Heretyk wystąpi w "Ameryce Express 2". W parze z Ernestem Musiałem rywalizować będzie m.in. z Karoliną Pisarek i Martą Gajewską-Komorowską, Grzegorzem i Rafałem Collinsem, Pawłem Delągiem i Dariuszem Lipką czy Marcinem Różalskim i Bartoszem Fabińskim.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Małgorzata Heretyk - wiek, wzrost, chłopak, ślub, Instagram, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Małgorzaty Heretyk. Uczestnika "Ameryki Express 2" urodziła się 17 lutego 1993 roku, co oznacza, że w 2020 skończy 27 lat. Ma 162 cm wzrostu. 

Chłopakiem Małgorzaty Heretyk jest Ernert Musiał. Są parą od 2016 roku, a poznali się na planie serialu "19+", gdzie oboje grają. Pod koniec marca 2019 roku pojawiła się informacja, że aktorzy się zaręczyli w Londynie. Relację z tego wydarzenia można znaleźć na kanale Heretyk na Youtube.

Małgorzata Heretyk na Instagramie figuruje pod nazwą: malgorzata.heretyk. Obecnie obserwuje ją ponad 460 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW