Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Ohme: kim jest współprowadząca Big Brothera 2019?

18.03.2019 12:22

Małgorzata Ohme: kim jest nowa współprowadząca Big Brothera 2019? Ohme mogliśmy już zobaczyć w pierwszym odcinku tegorocznej odsłony reality show TVN-u. Sprawdzamy co wiadomo o nowej prowadzącej Big Brothera - kim jest, ile ma lat, ile ma dzieci i kim jest jej partner. 

Małgorzata Ohme: kim jest współprowadząca Big Brothera? fot. screen Instagram Małgorzaty Ohme @gosiaohme

Małgorzata Ohme: kim jest nowa współprowadząca Big Brothera 2019? Sprawdzamy co wiadomo o nowej "twarzy" reality show TVN-u. Oto najważniejsze informacje dotyczące Małgorzaty Ohme: kim jest? Ile ma lat? Ile ma dzieci? Kim jest jej partner? 

>> Małgorzata Ohme i Urszula Chincz prowadzącymi nową edycję „Big Brothera”

Małgorzata Ohme: kim jest nowa współprowadząca Big Brothera 2019? [WIEK]

Małgorzata Ohme, współprowadząca Big Brothera 2019, to dziennikarka i prezenterka współpracująca z kilkoma portalami i wydawnictwami. Ohme ma dzieci – Klarę i Jurka.

Jak sama pisze: „wzrusza ją miłość starszych ludzi i gdy jej córka pyta: „zawsze będziesz?”. Uwielbia gotować, piec ciasta i patrzeć, jak Klara jeździ konno. Podobno boi się tylko tego, że jej dzieci zostaną same. Cała reszta? Lęki są po to, by je pokonywać

Małgorzata Ohme ma 39 lat.

>. Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji? LISTA UCZESTNIKÓW

Małgorzata Ohme: psycholog, gabinet

Małgorzata Ohme, nowa współprowadząca Big Brothera 2019, jest praktykującym psychologiem – prowadzi gabinet w którym, jak sama pisze, leczą się jej przyjaciółki.

Ohme zajmuje się psychoterapią dziecięcą, młodzieżową i rodzinną. Działa też na rzecz hospicjów i osieroconych dzieci.

>> Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

Małgorzata Ohme: partner, Instagram

Partnerem Małgorzaty Ohme przez kilka ostatnich lat był Jacek Borcuch. Wcześniej, prezenterka była związana z Rafałem Ohme. Małgorzata Ohme, nowa współprowadząca Big Brothera 2019, aktywnie działa na Instagramie - na jej koncie można obejrzeć zdjęcia z pracy, a także te zrobione podczas zabawy z dziećmi. 

Big Brother 2019: Małgorzata Ohme

W najnowszej edycji Big Brothera współprowadzącymi program będą Urszula Chincz i Małgorzata Ohme. Obie pojawią się codziennie w wieczornych odcinkach na żywo Big Brother nocą (emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 23.15) oraz w Big Brother Raport, czyli w sobotnim odcinku live o godz. 20.00.

>> Big Brother 2019: Tak wygląda dom z nowej edycji. Tutaj zamieszkają uczestnicy [ZDJECIA]

RadioZET.pl/PZ

Oceń