Zamknij

Małgorzata Szmal - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Karolina Piotrowska
16.09.2019 12:55
Małgorzata Szmal - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?
fot. materiały prasowe

Kim jest Małgorzata Szmal? Big Brother 2, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy, a od 13 września będziemy mogli oglądać już 2. edycję programu w nowej odsłonie. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czyli kim jest Małgorzata Szmal, ile ma lat i co o niej wiemy.

Kim jest Małgorzata Szmal?  Big Brother 2 i premiera pierwszego odcinka programu odbyła się w piątek, 13 września. Wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z uczestniczek, która weszła do domu Wielkiego Brata - Małgorzata Szmal. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje i jak znalazła się w Big Brotherze 2 - tego dowiecie się w poniższym artykule.

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Małgorzata Szmal - Big Brother 2: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Małgorzata Szmal ma 35 lat i pochodzi z Kielc. Zawodowo zajmuje się organizacją ślubów. Artystycznie wyraża się tworząc zaproszenia i ślubne dekoracje.

Uwielbia rock i blues. Często jeździ na festiwale i zloty motocyklowe.

Jej siostrą jest Katarzyna Strojek, która również bierze udział w 2. edycji Big Brothera.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother 2 - Małgorzata Szmal: co jeszcze o niej wiemy?

Małgorzata Szmal, uczestniczka  Big Brothera 2 kocha ludzi i nowe wyzwania. Jej śmiech jest w stanie rozładować każdą trudną sytuację. Ma siostrę bliźniaczkę Kasię, z którą jest nie do odróżnienia.

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program Big Brother 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z  domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/materiały prasowe/KP