Zamknij

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest prowadząca "PnŚ" w TVP?

Jolanta Waligóra
29.11.2020 12:02
Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest prowadząca "PnŚ" w TVP?
fot. Instagram.com/malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi Eurowizję Junior 2020. To także prowadząca program śniadaniowy TVP "Pytanie na Śniadanie". Dziennikarka w tej roli zastąpiła Monikę Zamachowską. Co warto o niej wiedzieć? Szczegółowe informacje o karierze, życiu prywatnym i rodzinie Małgorzaty Tomaszewskiej, a także jej wiek oraz wzrost, można znaleźć poniżej.

Kim jest Małgorzata Tomaszewska? TVP, wiek, wzrost, mąż, syn, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat nowej prowadzącej Eurowizji Junior 2020 i "Pytanie na Śniadanie", można znaleźć w tym artykule.

Eurowizja Junior 2020: RELACJA NA ŻYWO i WYNIKI konkursu [29.11]

Małgorzata Tomaszewska w "Pytaniu na Śniadanie" TVP

Małgorzata Tomaszewska została prowadzącą poranny program Telewizji Polskiej "Pytanie na Śniadanie". Dziennikarka w tej roli zastąpiła Monikę Zamachowską. Razem z byłą pogodynką show prowadzi Aleksander Sikora, który kilka miesięcy temu zastąpił Michała Olszańskiego.

Małgorzata Tomaszewska w "PnŚ" TVP w duecie z Aleksandrem Sikorą zadebiutowała w listopadzie 2019 roku.

Monika Zamachowska zwolniona z „Pytania na śniadanie”? Wiadomo, kto ją zastąpi

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest dziennikarka?

Małgorzata Tomaszewska ma 31 lat - urodziła się 28 stycznia 1989 roku w Łodzi. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Małgorzaty Tomaszewskiej. Dziennikarka mierzy około 176 cm. Z wykształcenia jest psychologiem. Małgorzata Tomaszewska jest córką Jana Tomaszewskiego, który jest znanym bramkarzem, wielokrotnie występującym w Reprezentacji Polski oraz Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej, byłej mistrzyni Polski w tenisie stołowym.

Początkowo nowa prowadząca "Pytanie na Śniadanie" Małgorzata Tomaszewska próbowała swoich sił jako modelka. Później prowadziła program "Pudelek show" w Telewizji WP. W 2014 roku związała się z Telewizją Polsat, gdzie była pogodynką. Na początku 2015 natomiast została prowadzącą program w Polsat News "Meteoria". Kilka miesięcy później wzięła udział w czwartej edycji tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Dziennikarka razem ze swoim tanecznym partnerem Robertem Kochankiem odpadła w trzecim odcinku programu. Następnie Małgorzata Tomaszewska pojawiała się w Telewizji Polskiej w programie "Pytanie na Śniadanie" w roli reporterki i współprowadzącej magazyn "Czerwony dywan", w której komentowała wydarzenia z show-biznesu.

W 2020 roku została uczestniczką drugiej edycji programu "Dance, Dance, Dance. Małgorzata Tomaszewska wystąpi w show razem z Olkiem Sikorą. Dziennikarze rywalizować będą m.in. z Katarzyną i Anną Stankiewicz, Rafałem i Krzysztofem Jonkiszem, Anną Kaczmarczyk i Mateuszem Łapką, Rafałem Mroczkiem i Przemysławem Cypryańskim oraz z Pamelą Stefanowicz i Mateuszem Januszem.   

Prowadząca "PnŚ" bardzo stara się chronić swoją prywatność. Wiadomo jednak, że Małgorzata Tomaszewska ma męża. Para doczekała się także synka - Enzo.

Małgorzata Tomaszewska na Instagramie figuruje pod nazwą malgorzata_tomaszewska. Obecnie dziennikarkę obserwuje ponad 70 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW