Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest prowadząca "PnŚ" w TVP?

31.10.2019 11:23

Małgorzata Tomaszewska to nowa prowadząca program śniadaniowy TVP "Pytanie na Śniadanie". Dziennikarka w tej roli zastąpi Monikę Zamachowską. Co warto o niej wiedzieć? Szczegółowe informacje o karierze, życiu prywatnym i rodzinie Małgorzaty Tomaszewskiej, a także jej wiek oraz wzrost, można znaleźć poniżej.

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest prowadząca "PnŚ" w TVP? fot. Instagram.com/malgorzata__tomaszewska

Kim jest Małgorzata Tomaszewska? TVP, wiek, wzrost, mąż, syn, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat nowej prowadzącej program "Pytanie na Śniadanie", można znaleźć w tym artykule.

Małgorzata Tomaszewska w "Pytaniu na Śniadanie" TVP

Małgorzata Tomaszewska została nową prowadząca poranny program Telewizji Polskiej "Pytanie na Śniadanie". Dziennikarka w tej roli zastąpi Monikę Zamachowską. Razem z byłą pogodynką show poprowadzi Aleksander Sikora, który kilka miesięcy temu zastąpił Michała Olszańskiego.

Małgorzata Tomaszewska w "PnŚ" TVP w duecie z Aleksandrem Sikorą zadebiutuje w listopadzie 2019 roku.

Monika Zamachowska zwolniona z „Pytania na śniadanie”? Wiadomo, kto ją zastąpi

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest dziennikarka?

Małgorzata Tomaszewska ma 30 lat - urodziła się 28 stycznia 1989 roku w Łodzi. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Małgorzaty Tomaszewskiej. Dziennikarka mierzy około 176 cm. Z wykształcenia jest psychologiem. Małgorzata Tomaszewska jest córką Jana Tomaszewskiego, który jest znanym bramkarzem, wielokrotnie występującym w Reprezentacji Polski oraz Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej, byłej mistrzyni Polski w tenisie stołowym.

Początkowo nowa prowadząca "Pytanie na Śniadanie" Małgorzata Tomaszewska próbowała swoich sił jako modelka. Później prowadziła program "Pudelek show" w Telewizji WP. W 2014 roku związała się z Telewizją Polsat, gdzie była pogodynką. Na początku 2015 natomiast została prowadzącą program w Polsat News "Meteoria". Kilka miesięcy później wzięła udział w czwartej edycji tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Dziennikarka razem ze swoim tanecznym partnerem Robertem Kochankiem odpadła w trzecim odcinku programu. Następnie Małgorzata Tomaszewska pojawiała się w Telewizji Polskiej w programie "Pytanie na Śniadanie" w roli reporterki i współprowadzącej magazyn "Czerwony dywan", w której komentowała wydarzenia z show-biznesu. Teraz zaś będzie gospodynią porannego show.

Prowadząca "PnŚ" bardzo stara się chronić swoją prywatność. Wiadomo jednak, że Małgorzata Tomaszewska ma męża. Para doczekała się także synka - Enzo.

Małgorzata Tomaszewska na Instagramie figuruje pod nazwą malgorzata_tomaszewska. Obecnie dziennikarkę obserwuje ponad 70 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW

Oceń