Zamknij

Maluma w Krakowie 2020 - BILETY. Ile kosztują, kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENA]

Jolanta Waligóra
11.10.2019 10:17
Maluma w Krakowie 2020 - BILETY. Ile kosztują, kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENA]
fot. PIXABAY

Bilety na koncert Malumy w Polsce 2020 to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów kolumbijskiego wokalisty. Mamy dobre wiadomości - szczegóły na temat wejściówek zostały ujawnione. Kiedy trafią do sprzedaży i gdzie będzie można je nabyć? Sprawdzamy wszystkie informacje o biletach na Malumę w Krakowie 2020 i ich cenach.

Koncert Malumy w Polsce 2020 - BILETY: cena. Ile kosztują wejściówki na muzyczne wydarzenie? Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o biletach na koncert Malumy w Krakowie 2020.

Maluma w Krakowie 2020 - BILETY: kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Informacji na temat biletów na koncert Malumy w Krakowie 2020 poszukuje wielu fanów kolumbijskiego wokalisty, którzy chcą wziąć udział w nadchodzącym muzycznym wydarzeniu. Mamy dobre wiadomości - pojawiły się już oficjalne informacje na temat wejściówek. Wiadomo zatem, kiedy pojawią się w sprzedaży i gdzie będzie można je nabyć.

Bilety na koncert Malumy w Polsce 2020 będzie można kupić od piątku, 18 października od godziny 18:00. Wejściówki na długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie dostępne będą online, za pośrednictwem strony internetowej eventim.pl. Warto także wspomnieć, że osoby niepełnoletnie, do 15. roku życia włącznie, mogą uczestniczyć w imprezie jedynie pod opieką osoby dorosłej.

Bilety na koncert Malumy w Krakowie 2020 - CENA. Ile kosztują?

Ceny biletów na koncert Malumy w Krakowie 2020 zostały ujawnione - wejściówki na muzyczne wydarzenie będzie można nabyć w kwocie od 179 do 299 zł. Naturalnie wszystko zależy od wybranego miejsca.

Madonna i Maluma w gorącym teledysku do singla „Medellín” [WIDEO]

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Malumy?

Liczba głosów:

Maluma przyjedzie do naszego kraju w 2020 roku w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej 11:11 World Tour. Koncert kolumbijskiego muzyka odbędzie się 28 lutego (piątek) w Krakowie na Tauron Arena. Przypomnijmy, że ostatni koncert Malumy w Polsce miał miejsce w 2019 roku. Wówczas artysta zagrał w Ergo Arenie w Gdańsku. Wszystkie bilety na jego koncert zostały wtedy wyprzedane.

RadioZET.pl/JW