Zamknij

Maluma w Polsce 2019 - BILETY, data i miejsce koncertu [CENA BILETÓW]

Redakcja
07.02.2019 12:47
Maluma w Polsce 2019 - BILETY, data i miejsce koncertu [CENA BILETÓW]
fot. Instagram.com/maluma

Maluma w Gdańsku w 2019 - koncert został oficjalnie potwierdzony! Latynoski wokalistka wystąpi w Polsce w ramach najnowszej światowej trasy koncertowej F.A.M.E. W jakiej cenie nabyć wejściówki i kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Szczegółowe informacje o biletach na koncert Malumy w Polsce 2019, dacie oraz miejscu można znaleźć poniżej.

Maluma w Gdańsku 2019 - w jakiej cenie bilety na koncert Malumy w Polsce? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie dokładnie będzie mieć miejsce? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o występie Malumy.

Kiedy i gdzie koncert Malumy w Polsce 2019?

Informacji o tym, kiedy koncert Malumy w Polsce 2019 i gdzie będzie mieć miejsce, szuka wielu fanów artysty. Pochodzący z Kolumbii wokalista i autor tekstów, który znany jest m.in. z przeboju "Chantaje" z Shakirą, odwiedzi nasz kraj w ramach światowej trasy koncertowej F.A.M.E., która promować będzie jego najnowszy krążek pod tym samym tytułem. Z albumu pochodzą takie przeboje jak "Felices los 4", "Marinero" i "Corazón". Będzie to pierwszy występ latynoskiego artysty w naszym kraju i jedyny w tym roku. 

» Shakira i Maluma w piosence "Clandestino". Ich gorący teledysk hitem sieci! [WIDEO] «

Koncert Malumy w Polsce 2019 odbędzie się w czwartek, 27 czerwca. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce w Ergo Arenie, znajdującej się na pograniczu Gdańska i Sopotu (plac Dwóch Miast 1).

Maluma w Gdańsku 2019: BILETY. Za ile wejściówki na koncert i gdzie kupić?

Bilety na koncert Malumy w Gdańsku 2019 trafiły do ogólnej sprzedaży w czwartek 7 lutego o godzinie 12:00. Wejściówki na muzyczne wydarzenie można nabyć jedynie za pośrednictwem strony Eventim.pl

Ceny biletów na koncert Malumy w Gdańsku 2019 oscylują w granicach od 169 do 299 zł w zależności od wybranego miejsca. Naturalnie im bliżej sceny, tym ceny wejściówek będą wyższe.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Malumy w Gdańsku 2019?

Liczba głosów:

Pochodzący z Kolumbii Juan Luis Londoño Arias, znany pod pseudonimem Maluma, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych reggaetonowych piosenkarzy na świecie. Jako jedyny muzyk ma na swoim koncie sześć teledysków w top 50 na YouTube - łącznie jego klipy zostały obejrzane ponad 11 miliardów razy. Artysta jest także bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Obecnie na Instagramie obserwuje go blisko 40 milionów osób.

RadioZET.pl/JW