Zamknij

Mam Talent 2018: kiedy nowa 11. edycja programu? [DATA PREMIERY]

Redakcja
18.05.2018 12:58
Mam Talent 2018: kiedy nowa 11. edycja programu? [DATA PREMIERY]
fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Od finału poprzedniej edycji show minęło blisko pół roku. W związku z tym wiele osób zaczęło szukać informacji na temat tego, kiedy 11. edycja "Mam Talent". Dla wszystkich fanów programu mamy dobrą wiadomość. Nowa edycja show odbędzie się jeszcze w tym roku! Sprawdzamy dokładną datę premiery.

"Mam Talent" 2018 - nowa 11. edycja programu wyemitowana zostanie już wkrótce! Przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące premiery kolejnej edycji popularnego show.

» Mam Talent, 11. edycja: castingi - kiedy i gdzie przesłuchania? «

Mam Talent 2018: kiedy nowa 11. edycja programu? [DATA PREMIERY]

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów programu! Po dziesięciu edycjach stacja zdecydowała się kontynuować emisję popularnego show. Premiera 11. edycji "Mam Talent" zapowiedziana jest na jesień 2018 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zostaną wyemitowane pierwsze odcinki programu. Jeśli tylko pojawią się informacje na ten temat, opublikujemy je w tym artykule.

Od 8 kwietnia do 19 maja odbywały się precastingi. Każdy kandydat na przesłuchanie musiał przygotować 2-minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (o ile był potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Z kolei od 4 czerwca do 11 lipca odbywać się będą castingi z udziałem jurorów oraz publiczności. Podczas nich wystąpią kandydaci, którzy zostali wybrani we wspomnianych preselekcjach. 

» Przyjaciółki, sezon 12: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY] «

Mam Talent 2018: uczestnicy - kto wystąpi w nowej 11. edycji?

Uczestników 11. edycji "Mam Talent" poznamy już we wrześniu. Przypominamy, że zwycięzca programu otrzyma czek w wysokości 300 tysięcy złotych. Z kolei w jury zasiądą Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Agustin Egurrola. Natomiast w roli prowadzących zobaczymy Marcina Prokopa i Szymona Hołownię. 

» Mam Talent. Występ więźniów z Zakładu Karnego Wojkowice «

"Mam Talent" to program rozrywkowy o charakterze konkursu, który emitowany jest na stacji TVN od 13 września 2008 roku. Jego celem jest wyłonienie zwycięzcy spośród osób prezentujących swoje talenty. W ostatniej 10. edycji show, pierwsze miejsce zajął Lukas Gogol, który grał na akordeonie.

RadioZET.pl/JW