Zamknij

"Mam Talent" - CASTING 2019. Kiedy i gdzie odbędą się castingi do 12. edycji?

Jolanta Waligóra
11.03.2019 14:25
"Mam Talent" - CASTING 2019. Kiedy i gdzie odbędą się castingi do 12. edycji?
fot. Bartosz KRUPA/East News

Castingi do "Mam Talent" 2019 rozpoczną się na początku kwietnia. Emisja nowej 12. już edycji programu zaplanowana jest na jesień, jednak już teraz poszukiwane są utalentowane osoby, które wezmą udział w show. Szczegółowe informacje na temat terminów castingów do "Mam Talent" i miastach, w których odbędą się przesłuchania, zamieszczamy poniżej.

Castingi do "Mam Talent" 2019 - kiedy przesłuchania do nowej 12. edycji programu? Gdzie się będą odbywać? Kto może się zgłosić do show? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o castingach do "Mam Talent" 2019.

"Mam Talent" - CASTINGI 2019: gdzie i kiedy się odbędą? [TERMINY, MIASTA]

Castingi do "Mam Talent" 2019 zaplanowane są na kwiecień. W tym miesiącu odbędzie się pięć przesłuchań w różnych miastach w Polsce - chętni mogą przyjść na jedno z nich i zaprezentować swój talent. Castingi do "Mam Talent 12" będą mieć miejsce w dniach 6 kwietnia - 25 maja w następujących miastach: Poznań, Zabrze, Wrocław, Gdańsk oraz Warszawa.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe terminy castingów do "Mam Talent" 2019 i miasta, w których się odbędą.

  • 6.04 Poznań, Hotel Mercure Poznań Centrum (ul. Roosevelta 20),
  • 13.04 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca (ul. Gen. De Gaulle'a 17),
  • 14.04 Wrocław, Hotel Mercure Wrocław Centrum (Pl. Dominikański 1)
  • 12.05 Gdańsk, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto (ul. Jana Heweliusza 22)
  • 25.05 Warszawa, Hotel  Golden Tulip (ul. Towarowa 2)

Castingi do 12. edycji "Mam Talent" we wszystkich miastach rozpoczną się o godzinie 10:00.

Castingi do "Mam Talent" 2019 - kto może się zgłosić do 12. edycji programu?

Oprócz informacji na temat dokładnych dat i miejsc, w których odbędą się castingi do "Mam Talent 12", to na razie niewiele wiadomo o przesłuchaniach. Jeśli tylko pojawią się dodatkowe informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

„Mam Talent!” to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; artystów cyrku; dla tancerzy, lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Dla każdego! - zachęcają organizatorzy na stronie internetowej programu.

Zagłosuj

Weźmiesz udział w castingach do "Mam Talent"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW