Zamknij

Mamma Mia 2: piosenki - jakie utwory ABBY usłyszymy? [SOUNDTRACK]

Redakcja
27.07.2018 10:31
Mamma Mia 2: piosenki - jakie utwory ABBY usłyszymy? [SOUNDTRACK]
fot. instagram.com/mammamiamovie

Poznaliśmy część piosenek z "Mamma Mia 2"! Mimo że premiera zaplanowana jest na drugą połowę lipca, to już teraz kompozytor zespołu ABBA zdradził kilka utworów, które usłyszymy w filmie. Jakie piosenki zaśpiewa nam Donna i pozostali bohaterowie? Przedstawiamy soundtrack "Mamma Mia 2: Here We Go Again".

Mamma Mia 2: piosenki - jakie utwory zespołu ABBA usłyszymy? Poniżej znajdziecie wszystkie informacje na temat soundtracku drugiej części kultowego filmu.

» Mamma Mia 2 - kiedy premiera kolejnej części musicalu? «

Mamma Mia 2: piosenki - jakie utwory zespołu ABBA usłyszymy w filmie?

Druga część filmu, który podbił serca milionów osób na całym świecie, trafi do kin już niebawem. Mimo że premiera musicalu w Polsce odbędzie się 20 lipca (piątek), to już teraz znana jest część piosenek "Mamma Mia 2". Kompozytor zespołu ABBA, Benny Anderson, zdradził, że usłyszymy piosenki, których zabrakło w pierwszej części musicalu, m.in. "Angel Eyes", "When I Kissed The Teacher", "I Wonder", "Fernando".

"Mamma Mia: Here We Go Again" ponownie zobaczymy naszych ulubionych bohaterów - słodką Sophie, zwariowaną Donnę, a także jej przyjaciółki, czyli Rosie i Tanya. Nie zabraknie również trzech ojców, tj. Sama, Harrego i Billa. W drugiej części kultowego filmu cofniemy się jednak w czasie, by poznać losy młodej Donny. W filmie ponownie zagrają: Amanda Seyfried, Dominic Cooper, Meryl Streep, Colin Firth i Pierce Brosnan. Wiadomo także, że pojawią się także nowi aktorzy, m.in. Cher.

Mamma Mia 2 - SOUNDTRACK

Piosenki "Mamma Mia 2", które z pewnością usłyszymy w drugiej części musicalu, zamieszczamy poniżej. Jeśli pojawią się nowe informacje na temat soundtracku, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW