Zamknij

Mamma Mia 3 - kiedy premiera trzeciej części filmu i kto zagra? [OBSADA, DATA]

03.07.2020 11:30
Mamma Mia 3 - kiedy premiera trzeciej części filmu i kto zagra? [OBSADA, DATA]
fot. Youtube/Movieclips

Kiedy premiera "Mamma Mia 3"? Choć wiele informacji na temat trzeciej części musicalu do tej pory owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Poniżej można znaleźć informacje dotyczące tego, kiedy premiera "Mamma Mia 3" i kto w obsadzie filmu.

"Mamma Mia 3" - PREMIERA: kiedy trzecia część filmu w Polsce? Kto w obsadzie musicalu? Co się wydarzy w filmie i o czym będzie opowiadać trzecia część? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy premiera "Mamma Mia 3" i kto w obsadzie filmu.

Mamma Mia 3 - kiedy premiera trzeciej części filmu w Polsce? [DATA PREMIERY]

Premiera "Mamma Mia 3" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkich fanów produkcji. Nic dziwnego, w końcu musical z Meryl Streep w roli głównej cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje dotyczące daty premiery "Mamma Mia 3" w Polsce. Jeśli tyko takie szczegóły zostaną opublikowane, zamieścimy je w tym arytkule.

Przypomnijmy, że pod koniec czerwca 2020 producentka filmu "Mamma Mia" poinformowała o przygotowaniach do trzeciej części serii. Prace nad nią zahamował jednak wybuch pandemii.

Mamma Mia: Powstanie 3. część filmu? Pojawiły się pierwsze informacje 

Obsada Mamma Mia 3 - kto zagra w filmie i o czym będzie?

Obsada "Mamma Mia 3" do tej pory owiana jest tajemnicą. Nie wiadomo jeszcze, kto zagra w trzeciej części filmu i o czym będzie opowiadać. Artykuł będziemy aktualizować.

Warto także wspomnieć, że w trzeciej części filmu mają pojawić się cztery nowe piosenki zespołu Abba.

Zagłosuj

Czekasz na "Mamma Mia 3"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl