Zamknij

Manchester Utd - Juventus: transmisja na żywo. Gdzie oglądać w TV, online?

Redakcja
23.10.2018 10:13
Manchester Utd - Juventus: transmisja na żywo. Gdzie oglądać w TV, online?
fot. ISABELLA BONOTTO/AFP/East News

Gdzie oglądać mecz Manchester United - Juventus? Na żywo piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć we wtorek, 23 listopada. Wieczorne starcie z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu na boisku zobaczymy zespół Cristiano Ronaldo i Wojtka Szczęsnego. O której godzinie oglądać i gdzie? Sprawdzamy informacje o streamie online oraz transmisji telewizyjnej.

Manchester United - Juventus, Liga Mistrzów 2018: na żywo. Gdzie oglądać mecz? O której godzinie transmisja w TV? Kiedy? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy.

Manchester Utd - Juventus: na żywo - transmisja. Gdzie oglądać mecz w TV?

Mecz Manchester United - Juventus na żywo będzie można obejrzeć we wtorek, 23 listopada. Początek starcia o godzinie 21:00. Transmisja Manchester Utd - Juventus dostępna będzie w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1. Kanał dostępny jest wyłącznie za dodatkową opłatą. 

 

Wieczorny pojedynek zostanie rozegrany w ramach Ligi Mistrzów 2018. Mecz Manchester United - Juventus z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu na boisku zmierzą się dwie bardzo dobre drużyny, które w ostatnich rozgrywkach radzą sobie doskonale. Dodatkowo zagra zespół Cristiano Ronaldo i Wojtka Szczęsnego. Przypominamy, że do tej pory Juventus ma na swoim koncie dwa zwycięstwa - z Valencią (2:0) oraz z Young Boys (3:0). Z kolei Manchester United wygrał z Young Boys (3:0) i zremisował z Valencią (0:0). 

Mecz Manchester United - Juventus: online. Gdzie oglądać w internecie?

Wieczorne starcie będzie można obejrzeć także online. Mecz Manchester United - Juventus dostępny będzie na stronie Ipla.tv. Stream meczu w internecie jest płatny - cena za 7-dniowy dostęp na platformę wynosi 40 zł.

Relacja meczu Manchester United - Juventus na żywo na → sport.radiozet.pl

» Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji? «

RadioZET.pl/JW