Zamknij

Marcel Sabat - filmy, wiek, wzrost, żona: kim jest uczestnik Star Voice. Gwiazdy mają głos?

Jolanta Waligóra
28.02.2020 10:48
Marcel Sabat - filmy, wiek, wzrost, żona: kim jest uczestnik Star Voice. Gwiazdy mają głos?
fot. Instagram/Marcel_Sabat

Marcel Sabat to uczestnik nowego programu TVP "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Wielu widzów może kojarzyć aktora m.in. z filmu "Kamienie na Szaniec" oraz serialu "M jak miłość". Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Marcel Sabat, wiek, wzrost, filmy, żona itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Marcel Sabat? Filmy, wiek, wzrost, żona, ślub, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika nowego programu TVP "Star Voice. Gwiazdy mają głos", można znaleźć w tym artykule.

Marcel Sabat w Star Voice. Gwiazdy mają głos - kim jest uczestnik? [FILMY]

Marcel Sabat urodził się i wychował w Kielcach. W młodości występował na szkolnych akademiach, a także grał w piłkę nożną, koszykówkę i jeździł na rolkach. Co ciekawe, kiedy zaczął wyczynowo jeździć na rolkach, złamał rękę i założono mu siedem szwów. Wówczas jego wychowawczyni skierowała jego uwagę na teatr i tak już pozostało do dzisiaj. W 2014 roku Marcel Sabat został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera.

Marcel Sabat współpracował m.in. z takimi teatrami jak Teatr Kamienica w Warszawie, teatr "Pegaz" w Kielcach czy z Kieleckim Teatrem Tańca. Ponadto na swoim koncie ma także role w wielu serialach i filmach. Marcel Sabat występował m.in. w takich produkcjach jak "Facet (nie)potrzebny od zaraz", "Komisja morderstw", "Wyklęty", "Ślad", "Serce nie sługa", "Kamerdyner", "Czarny mercedes", "M jak miłość" i "Odwróceni. Ojcowie i córki". Niewątpliwie największą popularność przyniosła jednak aktorowi rola polskim filmie "Kamienie na Szaniec". Marcel Sabat wcielił się tam w Tadeusza Zawadzkiego "Zośkę".

Aktor był również uczestnikiem ósmej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Co ciekawe - o czym nie wszyscy wiedzą - Marcel Sabat w 2018 roku nagrał debiutancki singiel "Zapomniany". Ponadto jest właścicielem marki odzieżowej Marcel Sabat Clothes.

Marcel Sabat w "Star Voice. Gwiazdy mają głos" rywalizować będzie m.in. z Aleksandrą Szwed, Przemysławem Babiarzem, Moniką Pyrek czy Marcinem Urbasiem.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie TVP?

Marcel Sabat - wzrost, wiek, żona, ślub, Instagram, życie prywatne

Wiele osób poszukuje także w sieci informacji na temat wzrostu Marcela Sabata i wieku aktora. Uczestnik "Star Voice. gwiazdy mają głos" urodził się 14 lipca 1989 roku, więc w 2020 skończy 31 lat. Ma około 189 cm wzrostu. 

Żoną Marcela Sabata jest modelka Natalia Filipczuk. Para pobrała się w lipcu 2019 roku.

Marcel Sabat na Instagramie figuruje pod nazwą: marcel_sabat. Obecnie obserwuje go ponad 38 tysiący osób.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/JW