Zamknij

Marchewy z wydechu to - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 2000 zł

01.07.2020 11:37
Marchewy z wydechu to - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 2000 zł
fot. VIPHOTO/East News

Marchewy z wydechu to - takie pytanie za 2000 zł usłyszał jeden z uczestników programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jego udziałem będzie można obejrzeć w środę, 1 lipca 2020. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów", co to jest marchewa z wydechu.

Marchewy z wydechu to - "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał 2000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Marchewy z wydechu to - pytanie z Milionerów za 2000 zł

Pytanie za 2000 zł z "Milionerów", co to jest marchewa z wydechu, usłyszał jeden z uczestników programu TVN. Gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco:

A - napadowa duszność

B - wypuszczanie głośnych wiatrów

C - ogień z rury wydechowej auta

D - cuchnący oddech

Gracz od razu przyznał, że pierwszy raz spotyka się z określeniem "marchewy z wydechu". Dodał jednak, że według niego prawidłowym wariantem jest odpowiedź C, czyli ogień z rury wydechowej auta. Chociaż nie był pewien, uczestnik "Milionerów" postanowił zaryzykować i ostatecznie zaznaczył tę odpowiedź.

Marchewy z wydechu - co to jest? [MILIONERZY]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", marchewy z wydechu to, jest odpowiedź C, czyli ogień z rury wydechowej auta. Oznacza to, że gracz wybrał poprawny wariant, wygrał 2000 zł oraz pozostał w dalszej grze o miliom.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl