Zamknij

Marcin Dubiel – wiek, wzrost, Insta: kim jest zawodnik FAME MMA 8?

20.11.2020 11:44
Marcin Dubiel – wiek, wzrost, Insta: kim jest zawodnik FAME MMA 8?
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

W sobotę 21 listopada odbędzie się kolejna edycja gali walk celebrytów. Kim jest Marcin Dubiel, nowy zawodnik FAME MMA 8? W tym artykule zgromadziliśmy najważniejsze informacje o życiu znanego youtubera.  

Kto to jest Marcin Dubiel? Ile ma wzrostu? Ile waży? Te i inne informacje o życiu zawodnika gali FAME MMA możecie znaleźć w tym artykule.  

Kim jest Marcin Dubiel, przeciwnik Kacpra Blonskyego? [WIEK, WZROST, INSTA] 

Marcin Dubiel jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberów. Na swoim kanale zgromadził ponad 1,4 miliona subskrypcji. Oprócz działalności w serwisie YouTube, Marcin Dubiel aktywnie prowadzi swoje kanały w mediach społecznościowych. Na profilu Marcina Dubiela na Instagramie zgromadziło się blisko 2 mln obserwujących. Można znaleźć pod nazwą @marcindubiel   

Kim jest Marcin Dubiel poza działalnością w Internecie? Ma 24 lata i 183 cm wzrostu. Jak podaje serwis FAME MMA, obecnie waży 76,5 kg. W ostatnim czasie youtuber ukrywa szczegóły swojego życia prywatnego przed fanami i nie podaje informacji o tym, czy obecnie jest w związku. Nie wiadomo, więc czy Marcin Dubiel ma dziewczynę. 

Marcin Najman: Czy to ostatnia walka? Nic nie jest pewne na sto procent

Marcin Dubiel na gali FAME MMA 8 

Najbliższa gala będzie debiutem youtubera w oktagonie, a tym samym walką wieczoru. Przeciwnikiem Marcina Dubiela będzie Kacper Blonsky, który również jest youtuberem. Do tej pory obydwaj nie mieli nic wspólnego ze sportem, ale jak informują na swoich profilach w mediach społecznościowych - do walki przygotowują się z wielką starannością.  

Dubiel vs. Blonsky: o której i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 8? [GODZINA, PPV]

FAME MMA to federacja organizująca walki typu freak fight, która charakteryzuje się tym, że jej uczestnicy to celebryci lub osoby znane w świecie mediów. Walkę Marcina Dubiela i Kacpra Blonskyego można obejrzeć już w najbliższą sobotę 21 listopada 2020 na platformie PPV. 

Fame MMA 8 KARTA WALK. Kto z kim powalczy na gali w Łodzi? 

RadioZET.pl