Zamknij

Marcin Perchuć - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? [INSTAGRAM, WIEK]

06.10.2020 16:48
Marcin Perchuć - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Justyna ROJEK/East News

Kim jest Marcin Perchuć, gość w programie Kuby Wojewódzkiego? Choć aktor znany jest z ról w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych, wiele osób nadal szuka informacji na jego temat. Sprawdzamy, co warto wiedzieć o nim wiedzieć, czyli m.in. kim jest Marcin Perchuć, ile ma lat i inne informacje.

Marcin Perchuć: wiek, wzrost, Instagram - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje, czyli m.in. kim jest Marcin Perchuć, ile ma lat i inne.

Krzysztof Zalewski: sylwetka gościa programu Kuby Wojewódzkiego [PARTNERKA, OJCIEC, WIEK, IDOL]

Kim jest Marcin Perchuć i ile ma lat? [WIEK, INSTAGRAM]

Marcin Perchuć ma 47 lat, urodził się 30 czerwca 1973 roku w Warszawie i jest polskim aktorem teatralnym, filmowym, telewizyjnym i dubbingowym. Jest jednym z twórców programu "Serwis TV". W latach 2002-2019 był żonaty z Anetą Todorczuk, z którą ma dwójkę dzieci: córkę Zofię (ur. 2005 r.) i syna Stanisława (ur. 2010 r.).

Jest absolwentem II LO im. Stefana Batorego w Warszawie. W 1996 roku ukończył studia w PWST w Warszawie, dyplom uzyskał w 2007 roku. W teatrze zadebiutował oficjalnie 15 października 1996 r. w roli Sylwestra w "Szelmostwach Skapena" Moliera na scenie Teatru Powszechnego w Warszawie. W latach 1996-1999 występował w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera, a w latach 1998-2000 w Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Od 2001 roku jest aktorem grupy Montownia. W 2015 roku uzyskał tytuł naukowy doktora w zakresie sztuk teatralnych. Jest dziekanem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Na Instagramie Marcin Perchuć jest aktywny jako @marcin_perchuc. Jego konto obserwuje ponad 4 tysiące użytkowników.

Marcin Perchuć gościem Kuby Wojewódzkiego

We wtorek, 6 października Marcin Perchuć pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego razem z Dagmarą Kaźmierską. W oficjalnym opisie odcinka czytamy:

Z przyjemnością zapraszamy na spotkanie Kuby z Marcinem Perchuciem - aktorem, współtwórcą legendarnej "Montowni" i dziesiątek fantastycznych kreacji takich jak Krzysztof z "Usta Usta" oraz królową życia Dagmarą Kaźmierską.

"Kuba Wojewódzki" to polski program telewizyjny typu talk-show, prowadzony przez Kubę Wojewódzkiego i emitowany od 4 października 2002 początkowo na antenie Polsatu (2002–2006), a następnie TVN (od 2006). 

RadioZET.pl