Zamknij

Marcin Różalski - kim jest uczestnik "Ameryki Express 2"? [WZROST, WIEK, DZIEWCZYNA]

Jolanta Waligóra
04.03.2020 15:23
Marcin Różalski - kim jest uczestnik "Ameryki Express 2"? [WZROST, WIEK, DZIEWCZYNA]
fot. PAWEL WISNIEWSKI/EASTNEWS

Marcin Różalski jest uczestnikiem drugiej edycji programu "Ameryka Express". W programie TVN towarzyszyć mu będzie Bartosz Fabiński, a pierwszy odcinek show będzie można oglądać już wiosną 2020. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Marcin Różalski, jego wiek, wzrost itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Marcin Różalski? Żona, wiek, wzrost, fundacja, Instagram, wykształcenie, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika drugiej edycji programu "Ameryka Express", można znaleźć w tym artykule.

Marcin Różalski z Ameryki Express 2 - kim jest uczestnik programu?

Po tym, jak została udostępniona informacja o uczestnikach drugiej edycji programu "Ameryka Express", wiele osób zaczęło zastanawiać się, kim jest Marcin Różalski. Z pewnością wielu fanów MMA nie pierwszy raz słyszy to nazwisko. "Różal", bo tak brzmi jego pseudonim, to zawodowy kick-boxer oraz zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej. Ponadto jest mistrzem świata m.in. w w organizacji ISKA z 2007 roku i WKA z 2008 oraz międzynarodowym mistrzem KSW wagi ciężkiej z 2017 roku. 1 marca 2019 Marcin "Różal" Różalski zakończył sportową karierę.

W drugiej edycji programu "Ameryka Express" "Różal" wystąpi razem z Bartoszem Fabińskim. Mężczyźni w show rywalizować będą m.in. z Patrycją Markowską i Żanetą Luberą, Grażyną Wolszczak i Filipem Sikorą, Pawłem Delągiem i Dariuszem Lipką, Karoliną Pisarek i Martą Gajewską-Komorowską czy Małgorzatą Heretyk i Ernestem Musiałem.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Marcin Różalski - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, fundacja

Wiele osób szuka również w sieci informacji na temat wieku Marcina Różalskiego i wzrostu sportowca. Uczestnik "Ameryki Express 2" urodził się 29 lipca 1978 w Płocku, co oznacza, że w 2020 roku skończy 42 lata. Ma około 188 cm wzrostu i waży około 100 kg.

Uczestnik "Ameryki Express 2" Marcin Różalski to także ogromny miłośnik zwierząt, a szczególnie koni i psów. Aktywnie wspiera on dwie organizację, tj. Fundację AST na Rzecz Zwierząt Niechcianych oraz Fundację Tara - schronisko dla koni. Ponadto często udziela się charytatywnie, a do działania aktywnie zachęca także swoich fanów.

Dziewczyną Marcina Różalskiego jest Marta Kwiatkowska. Para związana jest ze sobą już kilka lat. Wiele osób mylnie uważa, że jest ona żoną Marcina Różalskiego. Para jednak nigdy nie wzięła ślubu.

Marcin Różalski na Instagramie figuruje pod nazwą marcinrozalrozalski. Obecnie obserwuje go ponad 240 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW