Zamknij

Margaret - kim jest Małgorzata Jamroży, jurorka The Voice of Poland?

Karolina Piotrowska
11.09.2019 15:10
Margaret - kim jest Małgorzata Jamroży, jurorka The Voice of Poland? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Kim jest Margaret? Wzrost, Instagram, wiek, piosenki, kariera i jej udział w "The Voice of Poland" - w poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje o piosenkarce, która od września zasiądzie w jury jubileuszowej edycji programu TVP.

Margaret - kim jest jurorka "The Voice of Poland"? Wzrost, Instagram, wiek i informacje o piosenkarce, która pojawi się w muzycznym programie TVP, zebraliśmy w poniższym artykule.

Kim jest Margaret? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM, INFORMACJE]

Margaret to właściwie Małgorzata Jamroży – jest polską piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów piosenek, a z wykształcenia projektantką mody. Urodziła się 30 czerwca 1991 w Stargardzie. Oznacza to, że w 2019 roku Margaret skończyła 28 lat. Ma około 160 centymetrów wzrostu. Jest córką Elżbiety i Ryszarda Jamrożych, z wykształcenia pedagogów. Wraz ze starszym o 4 lata bratem Tomaszem wychowywała się w Ińsku. 

Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 minialbumem "All I Need". Płyta promowana była przez singel "Thank You Very Much", który notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka była także trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku.

Na początku 2006 wzięła udział w jednym z odcinków programu "Szansa na sukces", zdobywając wyróżnienie za interpretację piosenki "Będę czekać" Steni Kozłowskiej. W 2009 została wokalistką zespołu oNieboLepiej. W tym samym roku została laureatką jednego z odcinków "Szansy na sukces", w którym zaśpiewała "Znam cię na pamięć" z repertuaru Moniki Brodki. Dzięki wygranej wystąpiła w koncercie finałowym programu w warszawskiej Sali Kongresowej. 

Margaret - jurorka The Voice of Poland. Co jeszcze o niej wiemy?

W tym roku Margaret w "The Voice od Poland" pojawi się w roli nowej jurorki. Oprócz niej w w jubileuszowej, 10. edycji programu wezmą również udział Michał Szpak, Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron.

Margaret jest laureatką nagród, takich jak: MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer.

W 2018 z piosenką "In My Cabana" wystąpiła w finale szwedzkiego Melodifestivalen 2018, zajmując siódme miejsce.

RadioZET.pl/KP