Zamknij

Maria Kiszczak nigdy nie zagłosuje na... - MILIONERZY: pytanie, odpowiedź i wyjaśnienie

Karolina Piotrowska
11.07.2019 13:31
Maria Kiszczak nigdy nie zagłosuje na... - MILIONERZY: pytanie, odpowiedź i wyjaśnienie
fot. screen / player.pl

W marcu 2018 roku Maria Kiszczak odgrażała się, że nigdy więcej nie zagłosuje na...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów i jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestniczka ostatecznie wybrała prawidłowy wariant i wygrała 250 000 złotych.

W marcu 2018 roku Maria Kiszczak odgrażała się, że nigdy więcej nie zagłosuje na...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i wyjaśnienie, na którą partię Maria Kiszczak nigdy więcej nie zagłosuje i dlaczego.

Żona Lota jest zbudowana z... - pytanie z Milionerów o Wzgórze Sodomskie nad Morzem Martwym

Maria Kiszczak nigdy więcej nie zagłosuje na....? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "w marcu 2018 roku Maria Kiszczak odgrażała się, że nigdy więcej nie zagłosuje na...", nie była od razu oczywista dla uczestniczki. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. PiS 

B. PO 

C. PSL 

D. Nowoczesną

Na początku żadna z odpowiedzi nie wydawała się uczestniczce poprawna ani nie wzbudzała jakichkolwiek skojarzeń. Ostatecznie postanowiła skorzystać z koła ratunkowego 50/50 (Pół na Pół). Do wyboru pozostały jej 2 warianty: A. PiS i D. Nowoczesną. 

MILIONERZY - W marcu 2018 roku Maria Kiszczak odgrażała się, że nigdy więcej nie zagłosuje na...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", "w marcu 2018 roku Maria Kiszczak odgrażała się, że nigdy więcej nie zagłosuje na...", to A., czyli PIS. Była ona warta 250 tysięcy złotych. Uczestniczka długo się wahała, jednak niestety ostatecznie zaznaczyła błędną odpowiedź. Wygrała 40 tysięcy złotych.

Zbyszek ukończył 15 lat i może być sądzony... - MILIONERZY: pytanie za pół miliona złotych

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/KP