Zamknij

Mariola Gołota - kim jest uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, MĄŻ, DZIECI]

Paweł Żurek
03.04.2019 14:45
Mariola Gołota - kim jest uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, MĄŻ, DZIECI]
fot. MAREK BARCZYNSKI/East News

Mariola Gołota to uczestniczka nowej edycji programu "Agent Gwiazdy".  Prawniczka, która ma własną kancelarię w USA, jest znana także dzięki swojej rodzinie. Mariola Gołota to bowiem żona Andrzeja Gołoty, najlepszego w historii polskiego boksera wagi ciężkiej.  Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Marioli Gołoty zamieszczamy poniżej.

Kim jest Mariola Gołota? Mąż, dzieci, wiek,  życie prywatne i inne informacje na temat uczestniczki nowej edycji programu "Agent Gwiazdy" zamieszczamy poniżej.

>> Emocjonalna Edyta Górniak w programie "Agent Gwiazdy" opowiedziała o traumach w swoim życiu

Mariola Gołota z "Agent Gwiazdy" - kim jest uczestniczka programu? Mąż, dzieci, wiek

Mariola Gołota a właściwie Mariola Babicz-Gołota jest z wykształcenia prawnikiem. Prowadzi w Chicago własną kancelarię. W 1990 kobieta pobrała się z Andrzejem Gołotą. Po roku para doczekała się pierwszego dziecka – córki Alexandry. W 1997 roku urodził się za to pierwszy syn Gołoty – Andrzej. Mariola Gołota jest licencjonowanym sędzią bokserskim. Żona wybitnego polskiego pięściarza pomimo sporego zainteresowania mediów jej życiem prywatnym nie zdradziła o sobie wielu informacji, w tym swojego wieku.

>> Kto jest agentem 2019? Przecieki, przypuszczenia, plotki [AGENT GWIAZDY 4]

Mariola Gołota w programie "Agent Gwiazdy"

Mariola Gołota jest jedną z uczestników  "Agenta Gwiazdy". W programie TVN-u żona znakomitego polskiego pięściarza Andrzeja Gołoty zmierzy się z Angeliką Muchą, Wiktorem MrozikiemDamianem Kordasem, Krystyną Czubówną oraz Edytą Górniak.

W piątym odcinku Agenta Gwiazdy Mariola Gołota odpadła z programu. 

RadioZET.pl/PZ