Zamknij

Mariusz Jakubowski - Top Model: kim jest uczestnik programu? [WIEK, WZROST, INSTA]

17.09.2020 14:33
Mariusz Jakubowski - Top Model: kim jest uczestnik programu? [WIEK, WZROST, INSTA]
fot. TVN / Bartek Krupa

Mariusz Jakubowski to uczestnik 9. edycji programu "Top Model". Mężczyzna jest naukowcem oraz prowadzi własną firmę. Co jeszcze warto wiedzieć o bohaterze programu? Szczegółowe informacje na temat wieku Mariusza Jakubowskiego z "Top Model", wzrostu, Instagrama modela i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Mariusz Jakubowski z "Top Model"? Instagram, wiek, wzrost, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika programu TVN, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Mariusz Jakubowski, uczestnik Top Model?

Uczestnik "Top Model" Mariusz Jakubowski mieszka w Gdyni. Jest naukowcem oraz prowadzi własną firmę. Jego dziedziną są tzw. nauki o zarządzaniu jakością. Mężczyzna - jak sam przyznaje - specjalizuje się w fermentacji, a głównie w napojach. Jego konikiem jest kombucha, czyli sfermentowana herbata. 

W wolnym czasie dużo trenuje. Jak czytamy na stronie internetowej tvn.pl, zgłosił się do "Top Model", żeby przekonać się, czy może zostać modelem. Jest otwarty na nowe doświadczenia. 

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

Mariusz Jakubowski z Top Model - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka także informacji na temat wieku Mariusza Jakubowskiego i wzrostu modela. Uczestnik "Top Model 9" ma 25 lat. Nie jest znany wzrost bohatera programu.

Mariusz Jakubowski na Instagramie figuruje pod nazwą: jakubowskijakubowski. Obecnie obserwuje go ponad 12 tys. osób.

RadioZET.pl