Zamknij

Marlena Cichocka - kim jest finalistka "MasterChefa"? [WIEK, WZROST, BLOG]

Jolanta Waligóra
06.12.2019 11:59
Marlena Cichocka - kim jest finalistka "MasterChefa"? [WIEK, WZROST, BLOG]
fot. Instagram.com/marlenagotuje

Marlena Cichocka jest finalistką "MasterChefa 8". Uczestniczka programu zaliczana jest do ścisłego grona faworytów - w końcu to właśnie ona została pierwszą finalistką ósmej edycji programu. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy wiek Marleny Cichockiej, wzrost, blog, Instagram oraz pozostałe informacje.

Kim jest Marlena Cichocka? Blog, Instagram, przepisy, wiek, wzrost, mąż, dzieci, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat finalistki "MasterChefa", można znaleźć w tym artykule.

Marlena Cichocka z MasterChefa - kim jest finalistka 8. edycji programu?

Marlena Cichocka z "MasterChefa" pochodzi spod Iławy. Od kilku lat mieszka jednak w Chełmży. Jak mówi, do tego miasta przywiodła ją miłość. Uczestniczka programu z wykształcenia jest inżynierką produkcji. Ukończyła studia na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy, a wcześniej przez dwa lata studiowała chemię na UMK.

Jak czytamy w opisie uczestniczki na oficjalnej stronie internetowej programu - chciałaby mieć swoje bistro i w nim gotować dla ludzi. Jej ulubionymi szefami kuchni są Karol Okrasa i Julia Child – marzy o pisaniu książek kucharskich takich jak ona. Lubi potrawy wschodnie, włoskie i polskie. Rozbierania mięsa i filetowania ryb nauczył ją dziadek. Kiedy nie gotuje, pomaga mężowi prowadzić agencję artystyczną. W wolnych chwilach podróżuje, fotografuje i żongluje.

Nazywam się Marlena Cichocka i jestem uczestnikiem VIII edycji programu MasterChef. Jestem mamą niesfornego Jasia i żoną nietuzinkowego Jakuba. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem produkcji, a z zamiłowania do nauki rozpoczęłam studia doktoranckie (które już rzuciłam). Moje serce należy do garów i z miłości do gotowania powstała ta strona z przepisami. Marzę o własnej restauracji i o pracy, w której będę karmić ludzi dobrym jedzeniem i inspiracją do życia - jak pisze sama o sobie na blogu.

Oprócz Marleny Cichockiej, w finale "MasterChefa 8" wystąpią: Ania Łempicka, Magda Waś oraz Grzegorz Zawierucha. Finał programu odbędzie się w niedzielę, 8 grudnia. Ostatni odcinek show wyemitowany zostanie o godzinie 20:00 na antenie TVN.

Zagłosuj

Czy Marlena Cichocka powinna wygrać "MasterChefa 8"?

Liczba głosów:

Marlena Cichocka - wiek, wzrost, blog, mąż, dzieci, Instagram, przepisy

Wiele osób poszukuje także w sieci informacji na temat wieku Marleny Cichockiej. Finalistka "MasterChefa" ma 27 lat. Niewiele wiadomo o wzroście uczestniczki programu TVN.

Marlena Cichocka ma męża Jakuba, który prowadzi agencję artystyczną. Para doczekała się synka, Jasia. 

Finalistka prowadzi także własnego bloga. Marlena Cichocka z "MasterChefa 8" zamieszcza na nim przede wszystkim przepisy na ciekawe dania na różne okazje. Blog uczestniczki programu, który nazywa się marlenagotuje.pl, można znaleźć pod tym LINKIEM. Dodatkowo finalistka prowadzi również własny kanał w serwisie Youtube - Marlena gotuje.

Marlena Cichocka na Instagramie figuruje pod nazwą: marlenagotuje. Obecnie obserwuje ją ponad 7 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW