Zamknij

Marlena Klimczyk - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka reality show?

Karolina Piotrowska
29.03.2019 14:15
Marlena Klimczyk - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka reality show?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Marlena Klimczyk? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czym się zajmuje i kim jest Marlena Klimczyk.

Kim jest Marlena Klimczyk? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu już za nami. Razem z premierą, która odbyła się w niedzielę, 17 marca poznaliśmy także wszystkich uczestników i uczestniczki. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z nich, czyli kim jest Marlena Klimczyk, ile ma lat, czym się zajmuje i inne informacje.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Marlena Klimczyk - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Marlena Klimczyk ma 34 lata i mieszka w Puławach. Ukończyła szkołę psychoterapii, jednak z zawodu jest detektywem. Zlecenia, które najczęściej otrzymuje, to usługi detektywistyczne polegające na obserwacji osób niewiernych. Jak sama przyznaje, w swojej pracy jednym pomaga, a innym szkodzi.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019: Marlena opuściła dom Wielkiego Brata 

W "Big Brotherze" już druga osoba zdecydowała się dobrowolnie opuścić program. Tym razem, po Danielu Barłogu, z programem pożegnała się Marlena Klimczyk. 34-letnia pani detektyw już w ubiegłym tygodniu zapowiadała, że chce odejść z programu. Głównym powodem jej rezygnacji miała być tęsknota za trójką dzieci.

» „Big Brother”: Marlena Klimczyk dobrowolnie opuściła dom Wielkiego Brata

Big Brother 2019 - Marlena Klimczyk: co jeszcze o niej wiemy?

Marlena Klimczyk, uczestniczka "Big Brothera" 2019 ma trójkę dzieci: 16-letniego syna Wiktora, 12-letnią córkę Emilię i 3,5-letniego syna Olafa. Podczas przedstawiania się zaznaczyła, że na czas trwania programu dwójką starszych dzieci zajmą się dziadkowie, a najmłodszym zaopiekuje się jego ojciec. 

- Także spokojnie mogę zamknąć się w Domu Wielkiego Brata - przyznała. Podkreśla także, że bycie matką nie wyklucza bycia singielką. 

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", życiowe doświadczenia sprawiły, że nabrała dużej pewności siebie. Jeżeli miałaby być zwierzęciem, byłaby kotem, ponieważ zawsze chodzi własnymi ścieżkami. Niczego w swoim życiu nie żałuje.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP