Zamknij

Maroon 5 w Polsce 2019: bilety - kiedy w sprzedaży, gdzie kupić? [CENA]

Redakcja
29.08.2018 09:30
Maroon 5 w Polsce 2019: bilety - kiedy w sprzedaży, gdzie kupić? [CENA]
fot. screen z youtube/Maroon 5

Bilety na Maroon 5 w Polsce 2019 trafią do sprzedaży jeszcze w sierpniu! Mimo że koncert zespołu z Adamem Levinem odbędzie się dopiero w przyszłym roku, to w wejściówki na wydarzenie warto zaopatrzyć się dużo wcześniej. Z pewnością najlepsze miejsca rozejdą się w błyskawicznym tempie. Sprawdzamy, kiedy bilety na koncert Maroon 5 w Krakowie trafią do sprzedaży, gdzie będzie można je nabyć i w jakiej będą cenie.

Bilety na Maroon 5 w Krakowie 2019. Od kiedy wejściówki będą w sprzedaży? Gdzie będzie można je kupić? Ile będą kosztować? Sprawdzamy ceny biletów i przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje.

Maroon 5 w Polsce 2019: bilety - kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Bilety na koncert Maroon 5 w Polsce będzie można nabyć jeszcze w sierpniu! To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów amerykańskiego zespołu, którzy chcą jak najszybciej zakupić wejściówki na najlepsze miejsca. Bilety na muzyczne wydarzenie trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 31 sierpnia o godzinie 10:00. Dodatkowo klienci Citi Handlowy mogą jako pierwsi zaopatrzyć się w wejściówki. Przedsprzedaż biletów ruszy w czwartek, 30 sierpnia. 

"Aby kupić bilet na koncert w przedsprzedaży Citi Handlowy, wystarczy mieć w portfelu kartę debetową lub kredytową z logo Citi. Po rozpoczęciu przedsprzedaży klienci banku będą mogli po kliknięciu przycisku ‘Citi HAndlowy przedsprzedaż’ (poniżej) kupić na okaziciela maksymalnie 6 biletów na koncert. Jako kod promocyjny uprawniający do udziału w  przedsprzedaży należy wpisać 6 pierwszych cyfr karty." - informują organizatorzy wydarzenia.

Bilety na koncert Maroon 5 w Krakowie będzie można nabyć na LiveNation.pl.

Bilety na koncert Maroon 5 w Krakowie - cena. Za ile wejściówki?

Ceny biletów na Maroon 5 w Polsce 2019 oscylować będą w granicach od 199 do 800 zł, w zależności od wybranego miejsca. Do nabycia będą także specjalne wejściówki PLATINUM na najbardziej pożądane miejsca na koncercie. Ceny takich biletów ustalane są dynamicznie - wzrastają lub obniżają się wraz z zainteresowaniem.

Przypominamy, że koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się w czwartek, 6 czerwca na Tauron Arena Kraków. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć pod poniższym linkiem.

» Maroon 5 w Polsce 2018 - data, miejsce. Kiedy i gdzie koncert? «

RadioZET.pl/JW