Zamknij

Maroon 5 w Polsce 2019 - data, miejsce. Kiedy i gdzie koncert?

Redakcja
29.08.2018 08:57
Maroon 5 w Polsce 2019 - data, miejsce. Kiedy i gdzie koncert?
fot. MAURO PIMENTEL/AFP/EASTNEWS

Maroon 5 w Polsce w 2019 roku! Na taką wiadomość czekali wszyscy fani amerykańskiego zespołu. Będzie to już kolejny występ popularnej grupy w naszym kraju. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Sprawdzamy dokładną datę oraz miejsce muzycznego wydarzenia.

Maroon 5 w Polsce 2019 - data, miejsce koncertu. Kiedy i gdzie zagrają? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat wydarzenia.

» Taco Hemingway: trasa Cafe Belga 2018 - miasta, daty, bilety na koncerty «

» Tom Odell w Polsce 2019: Warszawa, Kraków - bilety, data koncertów «

Maroon 5 w Polsce - kiedy koncert? [DATA]

Maroon 5 w Polsce wystąpią w 2019 roku. Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się w czwartek, 6 czerwca. Grupa w naszym kraju zagra w ramach międzynarodowej trasy koncertowej Maroon 5 "RED PILL BLUES TOUR", która rozpoczyna się 19 lutego w Australii. Gościem specjalnym będzie norweska wokalistka Sigrid. 

Maroon 5 to amerykański zespół, który powstał w latach 90., działając jako Kara's Flowers. Muzycy w 2001 zmienili nazwę na Maroon 5 i wydali swój pierwszy album Songs About Jane. W roku 2006 zespół został uhonorowany nagrodą Grammy dla „najlepszego nowego artysty”, a album „Songs About Jane” sprzedał się w ponad 10 milionach egzemplarzy. Z kolei drugi album studyjny It Won't Be Soon Before Long promowany był m.in. singlami „Makes Me Wonder”, „Wake Up Call” czy „Won't Go Home Without You”. Obecnie w skład grupy wchodzą: Adam Levine, Jesse Carmichael, Mickey Madden, James Valentine, Matt Flynn, PJ Morton oraz Sam Farrar.

Gdzie koncert Maroon 5 w Polsce 2019? [MIEJSCE]

Jak już wspominaliśmy powyżej, grupa z Adamem Levinem wystąpi 6 czerwca. Wielu fanów amerykańskiego zespołu szuka także informacji na temat miejsca koncertu Maroon 5 w Polsce. Występ odbędzie się na Tauron Arena Kraków (ul. Stanisława Lema 7).

Informację na temat biletów na koncert Maroon 5 w Krakowie można znaleźć w poniższym linku.

» Maroon 5 w Polsce 2019: bilety - kiedy w sprzedaży, gdzie kupić? [CENA] «

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Maroon 5 w Polsce?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW