Zamknij

Marsz Niepodległości 2018 w Warszawie: TRANSMISJA online

Redakcja
11.11.2018 09:47
Marsz Niepodległości
fot. STEFAN MASZEWSKI/REPORTER/EST NEWS

Marsz Niepodległości 2018 w Warszawie transmitowany będzie online. Rozpocznie się 11 listopada o godzinie 11.00. Ci, którzy nie mogą w nim uczestniczyć, będą mogł oglądać go dzięki streamowi w internecie. Gdzie oglądać na żywo Marsz Niepodległości w Warszawie?

Gdzie oglądać Marsz Niepodległości 2018 w Warszawie? Stream online z tego wyjątkowego wydarzenia, będzie dostępny. Wszyscy, którzy 11 listopada nie będą mogli w Marszu uczestniczyć, będą mogli zobaczyć go na żywo. Online Marsz Niepodległości 2018 transmitowany będzie w serwisie DobreTransmisje.pl.

Marsz Niepodległości 2018 w Warszawie: online na żywo

Stream dostępny jest na Facebooku DobreTransmisje.pl.

DobreTransmisje.pl będą prowadziły transmisję online z Marszu 11 Listopada, z widokiem na start marszu od Ronda Dmowskiego do Ronda de Gaulle'a. Transmisja będzie realizowana na platformie Facebook Live.

Marsz 11 listopada - mapka i TRASA

Trasa Marszu Niepodległości 2018 przebiega następująco:

Uczestnicy przejdą ulicami: Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim, ulicą Siwca, aby na koniec wejść na Błonia Stadionu Narodowego. Łącznie do przebycia jest ponad 3 km. Organizatorzy zapewniają, że uczestnicy będą szli wolno, dlatego zachęcają do udziału również osoby starsze.

Ulice, którymi przejdzie Marsz Niepodległości 2018 w Warszawie 11 listopada 2018 będą wyłączone w ruchu, a w okolicy mogą występować znaczne utrudnienia w ruchu. Więcej informacji, a także wszelkie aktualności dotyczące Marszu Niepodległości 2018 w Warszawie można znaleźć na stronie internetowej marszniepodleglosci.pl. 

» Święto Niepodległości 2018: utrudnienia, zamknięte ulice 11 listopada w Warszawie

RadioZET.pl/AS