Zamknij

Marta Gajewska-Komorowska - kim jest zwyciężczyni Ameryka Express? [WIEK, INSTAGRAM]

Karolina Piotrowska
28.05.2020 09:31
Marta Gajewska-Komorowska - kim jest zwyciężczyni Ameryka Express? [WIEK, INSTAGRAM]
fot. Instagram / amerykaexpress.tvn

Marta Gajewska-Komorowska i Karolina Pisarek wygrały "Ameryka Express". Poniżej zebraliśmy informacje o jednej ze zwyciężczyń, czyli m.in. kim jest Marta Gajewska-Komorowska, wiek, Instagram i inne szczegóły.

Marta Gajewska-Komorowska - kim jest zwyciężczyni Ameryka Express? Instagram, wiek, informacje - poniżej zebraliśmy najczęściej wyszukiwane informacje na temat jednej z uczestniczek nowej edycji show TVN, czyli m.in. kim jest Marta Gajewska-Komorowska, zwyciężczyni "Ameryka Express" 2020, czym się zajmuje i inne.

Kim jest Marta Gajewska-Komorowska? [WIEK, INSTAGRAM]

Marta Gajewska-Komorowska jest modelką, która razem z Karoliną Pisarek wygrała 2. edycję programu Ameryka Express. Występowała w wielu reklamach telewizyjnych (Carlo Rossi, Wedel, Bebiko i wiele innych), a także w teledyskach, m.in. Pezeta "Piroman". 

W sieci nie znajdziemy jednak zbyt wielu informacji na jej temat. Na Instagramie Marta Gajewska-Komorowska prowadzi swoje konto jako  @gajapowerbank, gdzie obserwuje ją ponad 10 tysięcy użytkowników.

Marta Gajewska-Komorowska i Karolina Pisarek wygrały Ameryka Express 2

W mediach społecznościowych programu Ameryka Express 2 o Marcie Gajewskiej-Komorowskiej i Karolinie Pisarek czytamy:

Karolina Pisarek, od koniuszków palców u zgrabnych stóp, po sam czubek złotowłosej głowy jest stuprocentową Top Model. Kontrakty, sesje zdjęciowe, plany reklamowe, podróże małe i duże to jej codzienność. Gdy kobieta idealna zaprasza do podróży drugą piękną i mądrą modelkę, Martę Gajewską – Komorowską, rezultat może być tylko jeden.

Pozostali uczestnicy, którzy wzięli udział w programie to: Filip Sikora i Grażyna Wolszczak, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Grzegorz i Rafał Collins, Reggie Benjamin i Iwona Burnat, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Paweł Deląg i Dariusz Lipkę oraz Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpił w 2. edycji programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Uczestnicy "Ameryka Express" rywalizowali w Gwatemali i Kolumbii.

RadioZET.pl/KP