Zamknij

Marta Linkiewicz: kim jest zawodniczka, która walczy na Fame MMA 4? [WIEK, WZROST, WAGA, INSTAGRAM]

Paweł Żurek
21.06.2019 11:31
Marta Linkiewicz: kim jest zawodniczka, która walczy na Fame MMA 4? [WIEK, WZROST, WAGA, INSTAGRAM]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Marta Linkiewicz po raz kolejny będzie walczyła na Fame MMA – ogłosili organizatorzy gali. Wcześniej celebrytka zmierzyła się na ringu z Esmeraldą Godlewską, „gwiazdą” filmów zamieszczanych na Youtube. Z kim tym razem powalczy Linkiewicz w trakcie Fame MMA i co wiadomo o amatorskiej zawodniczce mieszanych sztuk walki? Sprawdźcie w naszym artykule.

Marta Linkiewicz: kim jest celebrytka, która weźmie udział w Fame MMA 4? Z kim zmierzy się w trakcie gali? Podajemy informacje dotyczące gwiazdy Instagrama: wiek, wzrost, waga.

>>  Współwłaściciel KSW o FAME MMA: "Ktoś dziwny mierzy się z kimś jeszcze bardziej dziwnym"

Marta Linkiewiewicz: kim jest? [WIEK, WZROST, WAGA]

Marta Linkiewicz to osoba, która do tej pory była kojarzona głównie z kontrowersjami. Zaczęło się od nagrania, na którym celebrytka chwali się seksem z raperami z zespołu Rae Sremmurd.  Linkiewicz szybko zdobyła „popularność”, o którą dodatkowo zabiegała, publikując w sieci wulgarne, obsceniczne i obraźliwe filmy, a także zdjęcia, na których pozuje prawie naga. 

Marta Linkiewicz ma 170 centymetrów wzrostu. Waży 73 kilogramy. 

>>  Fame MMA 3: Godlewska i Linkiewicz zarobiły krocie za 47-sekundową walkę

Marta Linkiewicz: Instagram

Marta Linkiewicz szybko stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie chwaliła się tym, że brała narkotyki i piła alkohol. Dzięki tzw. pato-streamom Linkiewicz zdobyła sobie popularność – na Instagramie jej konto jest obserwowane przez ponad 800 tys. osób. Celebrytka chwali się tam tatuażami,  markowymi ubraniami, czy gadżetami, a także wrzuca zdjęcia, na których paraduje niemalże naga.

>>  Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

>>  Fame MMA 4 - BILETY. Ile kosztują, gdzie kupić i kiedy w sprzedaży? [CENA]

Linkiewicz na Fame MMA 4: z kim będzie walczyć?

Marta Linkiewicz na Fame MMA 4 będzie walczyła z SexMasterką. Przeciwniczka „pato-celebrytki” zajmuje się m.in. nagrywaniem filmów pornograficznych, które można obejrzeć po wpłaceniu odpowiedniej sumy pieniędzy. Wcześniej, nagrywała erotyczne filmy, które trafiały na jej konto na Youtube.

Linkiewicz - Lil Masti: kto wygra walkę na Fame MMA 4? [WYNIK, ZWYCIĘZCA 22.06]

Linkiewicz walczyła już wcześniej na gali mieszanych sztuk walki. W trakcie Fame MMA 3 zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską. Po krótkim pojedynku Linkiewicz wygrała walkę. Głównie ze względu na ogromne kontrowersje dotyczące starcia (np. wyzwiska i nieprzyzwoite zachowanie na konferencji prasowej), celebrytka stała się po gali jeszcze bardziej popularna.  

 RadioZET.pl/MD