Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marta Linkiewicz: kim jest zawodniczka, która walczy na Fame MMA 4? [WIEK, WZROST, WAGA, INSTAGRAM]

17.05.2019 15:34

Marta Linkiewicz po raz kolejny będzie walczyła na Fame MMA – ogłosili organizatorzy gali. Wcześniej celebrytka zmierzyła się na ringu z Esmeraldą Godlewską, „gwiazdą” filmów zamieszczanych na Youtube. Z kim tym razem powalczy Linkiewicz w trakcie Fame MMA i co wiadomo o amatorskiej zawodniczce mieszanych sztuk walki? Sprawdźcie w naszym artykule.

Marta Linkiewicz: kim jest zawodniczka, która walczy na Fame MMA 4? [WIEK, WZROST, WAGA, INSTAGRAM] fot. Mateusz Jagielski/East News

Marta Linkiewicz: kim jest celebrytka, która weźmie udział w Fame MMA 4? Z kim zmierzy się w trakcie gali? Podajemy informacje dotyczące gwiazdy Instagrama: wiek, wzrost, waga.

>> Współwłaściciel KSW o FAME MMA: "Ktoś dziwny mierzy się z kimś jeszcze bardziej dziwnym"

Marta Linkiewiewicz: kim jest? [WIEK, WZROST, WAGA]

Marta Linkiewicz to osoba, która do tej pory była kojarzona głównie z kontrowersjami. Zaczęło się od nagrania, na którym celebrytka chwali się seksem z raperami z zespołu Rae Sremmurd. Linkiewicz szybko zdobyła „popularność”, o którą dodatkowo zabiegała, publikując w sieci wulgarne, obsceniczne i obraźliwe filmy, a także zdjęcia, na których pozuje prawie naga. 

Marta Linkiewicz ma 170 centymetrów wzrostu. Waży 73 kilogramy. 

>> Fame MMA 3: Godlewska i Linkiewicz zarobiły krocie za 47-sekundową walkę

Marta Linkiewicz: Instagram

Marta Linkiewicz szybko stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie chwaliła się tym, że brała narkotyki i piła alkohol. Dzięki tzw. pato-streamom Linkiewicz zdobyła sobie popularność – na Instagramie jej konto jest obserwowane przez ponad 800 tys. osób. Celebrytka chwali się tam tatuażami,  markowymi ubraniami, czy gadżetami, a także wrzuca zdjęcia, na których paraduje niemalże naga.

>> Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

>> Fame MMA 4 - BILETY. Ile kosztują, gdzie kupić i kiedy w sprzedaży? [CENA]

Linkiewicz na Fame MMA 4: z kim będzie walczyć?

Marta Linkiewicz na Fame MMA 4 będzie walczyła z SexMasterką. Przeciwniczka „pato-celebrytki” zajmuje się m.in. nagrywaniem filmów pornograficznych, które można obejrzeć po wpłaceniu odpowiedniej sumy pieniędzy. Wcześniej, nagrywała erotyczne filmy, które trafiały na jej konto na Youtube.

Linkiewicz walczyła już wcześniej na gali mieszanych sztuk walki. W trakcie Fame MMA 3 zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską. Po krótkim pojedynku Linkiewicz wygrała walkę. Głównie ze względu na ogromne kontrowersje dotyczące starcia (np. wyzwiska i nieprzyzwoite zachowanie na konferencji prasowej), celebrytka stała się po gali jeszcze bardziej popularna.  

 RadioZET.pl/MD

Oceń