Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marta Manowska - "Sanatorium miłości", wiek, partner, Instagram. Kim jest?

28.01.2019 12:46

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Rozgłos zdobyła przede wszystkim za sprawą prowadzenia popularnych programów TVP - wszystkich edycji "Rolnik szuka żony" oraz nowej produkcji "Sanatorium miłości", które biją rekordy popularności. Co warto o niej wiedzieć? Sprawdzamy, kim jest Marta Manowska prywatnie i przedstawiamy jej karierę i osiągnięcia.

Marta Manowska - "Sanatorium miłości", wiek, partner, Instagram. Kim jest? fot. Instagram.com/martamanowska

Marta Manowska: kim jest prowadząca programy TVP "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony"? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje na temat polskiej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej.

» "Sanatorium miłości" - kiedy emisja w telewizji i kiedy oglądać powtórki? «

Kim jest Marta Manowska? [Kariera, osiągnięcia]

Marta Manowska mieszkała w Katowicach, gdzie skończyła Uniwersytet Śląski na kierunku dziennikarstwo. Studiowała także historię sztuki na Universidad de Valladolid w Hiszpanii. Początkowo Marta Manowska była dziennikarką Programu III Polskiego Radia oraz redaktorką "Dziennika Zachodniego".

Marta Manowska pracowała także w redakcji programów rozrywkowych w agencji reklamowej. Za sobą ma również epizodyczne role w serialach m.in. Hotel 52 i teledyskach. Od wiosny 2013 do jesieni 2014 pracowała przy programie TVN Ugotowani, przeprowadzając castingi do reality show. Wcześniej współpracowała m.in. przy programach Lubię to! i Bitwa na głosy. Na swoim koncie ma również występ w reklamie promującej województwo lubelskie. 

Rozgłos zdobyła przede wszystkim za sprawą prowadzenia popularnych programów TVP - wszystkich edycji "Rolnik szuka żony" oraz w nowej produkcji "Sanatorium miłości", które biją rekordy popularności. Dodatkowo Marta Manowska występuje na deskach teatru. W 2016 roku w Teatrze Capitol mogliśmy oglądać ją w sztuce "Hawaje, czyli przygody siostry Jane obok Darii Widawskiej". 

» "Sanatorium miłości" będzie hitem? Pierwszy odcinek obejrzało miliony widzów «

Marta Manowska jest autorką trzech książek - "Nacjonalizm w Hiszpanii. Katalonia i Kraj Basków – dwie drogi do niepodległości", "Bytomianie – ich życie i miasto" oraz "Rolnik szuka żony".

Marta Manowska - wiek, partner, Instagram, wzrost

Marta Manowska urodziła się 31 marca 1984 w Siemianowicach Śląskich. W 2019 roku skończy 35 lat. Ma około 160 cm wzrostu. Prezenterka telewizyjna bardzo chroni swoją prywatność. Niechętnie dzieli się informacji odnośnie swojego życia prywatnego. Ostatnio w rozmowie z jastrzabpost.pl wyznała, że jest zakochana i zdradziła, że to ten jedyny. Nie wiadomo jednak, kim jest partner Marty Manowskiej.

Marta Manowska na Instagramie figuruje pod nazwą martamanowska. Obecnie obserwuje ją ponad 70 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW

Oceń