Zamknij

Marta Rentel - kim jest uczestniczka Fame MMA 7? [INSTAGRAM, WIEK]

04.09.2020 13:54
Marta Rentel - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Instagram / @martirenti

Kim jest Marta Rentel, jedna z uczestniczek nowego programu FAME czy SHAME? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat, m.in. ile lat ma Marta Rentel, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o niej wiedzieć przed premierą pierwszego odcinka.

Marta Rentel - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? Instagram, wiek, wzrost i inne informacje o jednej z uczestniczek nowego programu na Player.pl zebraliśmy w poniższym artykule.

Marta Rentel - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [WIEK, WZROST]

Jedna z uczestniczek FAME czy SHAME, Marta Rentel ma 25 lat. Mieszka w Warszawie. Jak czytamy w informacjach na jej temat, internet to nie tylko jej hobby, ale także sposób na życie. Prowadzi własną działalność w oparciu o influencer marketing. Promuje zdrowy styl życia. Jak na razie w sieci nie znajdziemy więcej szczegółów, m.in. jaki jest wzrost Marty Rentel. Pozostałe informacje o uczestniczce będzie można poznać w poszczególnych odcinkach.

Na początku sierpnia pojawiła się oficjalna informacja, że influencerka wystąpi w Fame MMA 7. Marta Rentel zmierzy się w oktagonie z Martą Linkiewicz.

Fame MMA 7 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w gali? [WALKI]

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, do programu FAME czy SHAME zaproszono ściśle wyselekcjonowaną grupę popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Uczestnikami programu oprócz Marty Rentel są: Łukasz "Blondino" Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała, Kinga Kostrzewa, Ange-Sophie Reich, Jan Marciniak, Klaudia Bieszcz, Patryk Woźniak i Weronika "Wero" Piątek.

FAME czy SHAME: Marta Rentel - Instagram, Tik Tok, YouTube

Uczestniczka FAME czy SHAME Marta Rentel jest influencerką, youtuberką, TikTokerką, bizneswoman, udziela się również na Instagramie. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można ją znaleźć.

FAME czy SHAME to nowy program Player Original, dostępny tylko w serwisie VOD player.pl. Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube - spędzi razem 8 tygodni w wilii w Konstancinie. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi domu. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów, ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szanse na zwycięstwo do samego końca ma każdy z uczestników, ponieważ na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów.

Prowadzącymi programu FAME czy SHAME zostali Saszan i Danny Ferreri. To oni będą wspierać uczestników podczas przygody w programie. Każdego dnia powierzą bohaterom programu kolejne zadanie do wykonania oraz poinformują ich o tym, jakie czekają na nich niespodzianki.

RadioZET.pl/mat. prasowe