Zamknij

Martyna Lewandowska - Big Brother: kim jest uczestniczka programu TVN?

Paweł Żurek
13.09.2019 21:50
 Martyna Lewandowska - Big Brother: kim jest uczestniczka do programu TVN?
fot. screen Instagram Big Brother/ TVN 7

Kim jest Martyna Lewandowska, uczestniczka programu "Big Brother" 2019? 21-latka była jedną z trojga kandydatów do nowej edycji reality-show. O tym, czy Lewandowska wejdzie do Domu Wielkiego Brata, zadecydowali widzowie w głosowaniu SMS oraz online. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nowej uczestniczce Big Brothera, poniżej znajdziecie informacje, który udało się nam odnaleźć.

Kim jest Martyna Lewandowska? Podajemy najważniejsze informacje o 21-latce, która ubiegała się o występ w reality show TVN-u - Big Brother 2. 

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Martyna Lewandowska: Big Brother - kim jest uczestniczka programu?

Martyna Lewandowska z "Big Brothera" znalazła się w gronie trojga kandydatów do nowej edycji jednego z najpopularniejszych programów TVN 7. O uczestnictwo w show młoda dziewczyna walczyła z 19-latką, Wiktorią Józefiok oraz 36-letnim Sewerynem Sroką. O tym, kto z wymienionych przed chwilą kandydatów wejdzie do Domu Wielkiego Brata, zadecydowali widzowie w głosowaniu SMS oraz online. 

Wiktoria Józefiok - Big Brother: kim jest kandydatka do programu TVN?

Martyna Lewandowska z Big Brothera - kim jest uczestniczka? 

Martyna Lewandowska, jak sama powiedziała w TVN, spontanicznie zgłosiła się do programu. - Potraktowałam to jak los na loterii. Namawiali mnie znajomi, mówili, że jestem przebojowa. Jestem wprawdzie dziewczyną z małego miasta, ale mam niezwykły temperament. Lubię komplementować ludzi – poinformowała kandydatka. Lewandowska ma 21-lat i jest kosmetyczką. - Pomagam kobietom i pokazuję im, że nie muszą wiele zmienić, żeby pięknie wyglądać – zdradziła.

Seweryn Sroka - Big Brother 2019: kim jest kandydat do programu TVN?

Drugi sezon "Big Brothera" zadebiutuje w piątek, 13 września 2019 roku. Pierwszy odcinek programu będzie można oglądać o godzinie 20:00 w TVN 7. To właśnie wtedy prawdopodobnie dowiemy się, czy Wiktoria Józefiok zostanie kolejną uczestniczką "Big Brothera". Przypomnijmy, że pierwszą ogłoszoną uczestniczką została Karolina Włodarska. W piątek podczas areny poznamy wszystkich mieszkańców domu wielkiego brata.

Big Brother 2: Data premiery ujawniona. Kiedy pierwszy odcinek nowej edycji?

RadioZET.pl/PZ