Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Martyna na krańcu świata: nowy program - kiedy i gdzie oglądać?

04.04.2018 12:34

"Martyna na krańcu świata" to nowy program Martyny Wojciechowskiej, który wyemitowany zostanie już niebawem. Czego możemy spodziewać się podczas premiery pierwszego odcinka? Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące programu "Martyna na krańcu świata".

Martyna na krańcu świata: nowy program - kiedy i gdzie oglądać? fot. SZYMON STARNAWSKI /POLSKAPRESS/EASTNEWS

"Martyna na krańcu świata": nowy program - kiedy i gdzie oglądać w TV i online? To pytanie zadaje sobie wielu fanów Martyny Wojciechowskiej. Sprawdzamy datę i godzinę transmisji programu.

Przypominamy, że Martyna Wojciechowska to polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka. W styczniu 2017 roku została dyrektor programową kanału podróżniczego - Travel Channel. Ponadto współpracowała z takimi miesięcznikami jak "Świat Motocykli", "Auto moto" czy "Voyage". Przez kilka lat była też redaktorem naczelnym polskiej edycji National Geographic oraz National Geographic Traveler. Dużą popularność zyskały także książki Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata" oraz program o tym samym tytule.

"Martyna na krańcu świata": nowy program - kiedy i gdzie oglądać w TV?

Nowy program "Martyna na krańcu świata" to rozbudowana relacja z podróży Martyny Wojciechowskiej do Japonii, Mongolii, Pakistanu oraz Boliwii, z której powstaną aż cztery dokumenty. Będą to na nowo opowiedziane historie. Zobaczymy dodatkowych bohaterów oraz ciekawe i co najważniejsze, nieporuszane dotąd wątki. Każdy odcinek będzie trwał 40 minut.

Kiedy i gdzie premiera "Martyna na krańcu świata?" Nowy program emitowany będzie w soboty, o godzinie 22:30 na kanale Travel Channel. Premierowy odcinek odbędzie się już 7 kwietnia.

"Martyna na krańcu świata": Japonia - co zobaczymy w 1. odcinku?

W pierwszym epizodzie zobaczymy podróż Martyny Wojciechowskiej do Japonii. Jak czytamy na stronie travelchanneltv.pl - "Japończycy są bardzo zapracowani i mają mało czasu na życie prywatne. Czy dlatego decydują się na związki ze sztucznymi kobietami, które nie mają żadnych wymagań? Jak można „zaprojektować" sobie idealną wybrankę życia? Co sądzą o miłości? Dokument jest szokującą opowieścią o epidemii samotności w Kraju Kwitnącej Wiśni".

W kolejnym epizodzie widzowie będą mogli lepiej poznać dzielną dziewczynkę Akhbotę z Mongolii, która na co dzień zajmuje się sokolnictwem. Innym razem "Martyna na krańcu świata" zabierze nas do Pakistanu, czyli kraju męskiej dominacji. Martyna Wojciechowska dotrze także do menonitów - jednej z najbardziej zamkniętych społeczności na świecie. Świadomie odrzucają technologię i żyją z dala od cywilizacji, skupiając się jedynie na religii, hodowli zwierząt oraz roli. 

RadioZET.pl/JW

Oceń