Zamknij

Daredevil, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu? [PREMIERA, ZWIASTUN]

Redakcja
26.09.2018 12:57
Daredevil, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu? [PREMIERA, ZWIASTUN]
fot. screen z Youtube/Netflix Polska

Kiedy sezon 3. "Marvel: Daredevil"? Data premiery została ogłoszona! Nowe odcinki trafią na platformę Netflix jeszcze w tym roku. Mimo że do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, to już teraz ujawniono kilka informacji na temat kolejnej serii. Kto znalazł się w obsadzie, kiedy premiera i o czym będzie 3. sezon serialu? 

"Marvel: Daredevil", sezon 3: data premiery, obsada, zwiastun, opis fabuły oraz inne informacje na temat kolejnej serii serialu można znaleźć poniżej. Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje.

Kiedy sezon 3. "Daredevil"? Data premiery

Premiera sezonu 3. "Daredevil" jeszcze w tym roku! Na taką wiadomość czekali wszyscy fani serialu, którzy od dawna wyczekują kolejnych odcinków. Nowa seria trafi na platformę Netflix 19 października 2018 roku (piątek) zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce. Tradycyjnie w serwisie od razu pojawi się cały, 13-odcinkowy, sezon. 

» Daredevil, sezon 4 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu? «

W obsadzie 3. sezonu "Marvel: Daredevil" znaleźli się m.in.: Charlie Cox (jako Matt Murdock/Daredevil), Elden Henson (Foggy Nelson), Deborah Ann Woll (Karen Page), Rosario Dawson (Claire Temple). Dodatkowo do obsady powrócą Vincent D’Onofrio (Kingpin), Wilson Bethel, który zagra agenta FBI oraz Jay Ali, który także wcieli się w rolę agenta (Rahul „Ray” Nadeem). Co więcej, serial zyskał nowego showrunnera Erika Olesona, który zastąpił Douga Petrie i Marco Ramireza.

"Marvel: Daredevil", sezon 3 - zwiastun, opis fabuły

Sezon 3. "Daredevil" opowiada historię niewidomego prawnika, Matta Murdocka, który dzięki wyczulonym zmysłom i umiejętnościami walki zwalcza przestępczość w Nowym Jorku jako zamaskowany superbohater Daredevil.

20 września opublikowany został zwiastun 3. sezonu "Daredevil". Zapowiedź premiery zamieszczamy poniżej.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW