Zamknij

Marysia Horbulewicz - kim jest Miss Mundialu 2018? [ZDJĘCIA, WIEK]

Redakcja
21.06.2018 12:16
Marysia Horbulewicz - kim jest miss mundialu 2018? [ZDJĘCIA, WIEK]
fot. instagram.com/marysiahorbulewicz

Marysia Horbulewicz jest nową Miss Mundialu 2018. Miano to otrzymała po wygraniu konkursu zorganizowanego przez magazyn CKM, który następnie zaprosił młodą blondynkę na sesję zdjęciową do najnowszej okładki. Co warto wiedzieć na temat tajemniczej dziewczyny? Sprawdzamy, kim jest Marysia Horbulewicz.

Miss Mundialu 2018 - kim jest Marysia Horbulewicz? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje na temat młodej blondynki.

» Karolina Emus - kim jest miss mundialu 2018? [GALERIA] «

Miss Mundialu 2018: Marysia Horbulewicz - kim jest?

Miss Mundialu 2018, Marysia Horbulewicz to 19-letnia dziewczyna, która pochodzi ze Wschowy. Miano Miss Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji zyskała po wygraniu konkursu zorganizowanego przez magazyn CKM, który zaprosił ją na sesję zdjęciową do najnowszej okładki. Efekty współpracy już trafiły do sklepów. Sama Marysia Horbulewicz przyznaje, że jeśli po sesji pojawią się kolejne propozycje, to nie zamierza przyjmować wszystkich. Dodaje, że jeśli się zgodzi, to będzie to przemyślana decyzja. 

Marysia Horbulewicz - zdjęcia, wiek, Instagram [INFORMACJE]

Miss Mundialu 2018 ma 19 lat. Marysia Horbulewicz ukończyła technikum gastronomiczne. Dziewczyna na swoim koncie ma udział w kilku konkursach piękności. W 2016 roku dostała się do finału konkursu Miss Wielkopolski Nastolatek 2016, a rok później została jego finalistką. Obecnie pracuje w salonie kosmetycznym u swojej mamy we Wschowie. Miss Mundialu 2018 aktywna jest także w mediach społecznościowych. Marysię Horbulewicz na Instagramie można znaleźć pod nazwą: marysiahorbulewicz. Dziewczyna zamieszcza tam m.in. zdjęcia z wyjazdów, na których chętnie eksponuje swoje ciało. Obecnie obserwuje ją blisko 3 tysiące osób.

Poniżej znajdziecie zdjęcia Miss Mundialu 2018, Marysi Horbulewicz. Myślicie, że pobije swoją popularnością Natalię Siwiec?

1
fot.
2
fot.
3
fot.
4
fot.
5
fot.

RadioZET.pl/JW