Zamknij

Marzę o Tobie - ile odcinków liczy serial turecki TVP2 i kiedy oglądać?

Jolanta Waligóra
17.06.2019 12:31
Marzę o Tobie - ile odcinków liczy serial turecki TVP2 i kiedy oglądać?
fot. Instagram.com/meleklerinaskidizi

Ile odcinków ma "Marzę o Tobie"? Serial turecki będzie można oglądać w Telewizji Polskiej codziennie, poczynając od połowy czerwca. W ramówce TVP2 nowa produkcja zastąpi "Miłosne potyczki". W rolach głównych wystąpią Gülper Özdemir i Berkay Hardal. Sprawdzamy, ile odcinków ma "Marzę o Tobie" i przedstawiamy szczegółowe informacje o serialu. 

"Marzę o Tobie" - ile odcinków liczy serial turecki, który w ramówce TVP2 zastąpi "Miłosne potyczki"? Ile epizodów zostanie wyemitowanych? Jak długo będziemy oglądać nową produkcję i kiedy kolejne odcinki? Sprawdzamy szczegółowe informacje o tureckiej telenoweli.

Ile odcinków ma Marzę o Tobie?

Informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Marzę o Tobie" szukają osoby, które chcą oglądać nową turecką telenowelę. W Turcji serial "Marzę o Tobie" zadebiutował w 2018 roku. Składał się łącznie z 11 dwugodzinnych odcinków. W Polsce liczba odcinków serialu "Marzę o Tobie" to 35, a każdy z nich będzie trwał ok. 45 minut.

Serial rozpoczyna się w pewien deszczowy dzień, kiedy to para staruszków przypadkowo odnajduje porzucone niemowlę i postanawia się nim zaopiekować. Chłopiec otrzymuje imię Yagmur, co oznacza "deszcz". Dzięki dziecku małżeństwo odnajduje radość życia. Yagmur dorasta otoczony wielką miłością i szczęściem. Jako młody mężczyzna poznaje pewną dziewczynę - Melek, która wywróci jego życie do góry nogami.

Marzę o Tobie - ile ma odcinków i kiedy oglądać?

Jak już wspominaliśmy powyżej, serial "Marzę o Tobie" będzie liczył 35 odcinków.

Serial turecki "Marzę o Tobie" w ramówce TVP2 zastąpi "Miłosne potyczki", których finałowy epizod wyemitowany zostanie w piątek, 14 czerwca. Nową produkcję będzie można oglądać codziennie, począwszy od 17 czerwca (poniedziałek) o godzinie 13:15. Serial emitowany będzie na kanale TVP2. 

Marzę o Tobie - obsada, streszczenie, kiedy oglądać i o czym jest serial turecki?

RadioZET.pl/JW