Zamknij

Marzę o Tobie - obsada, streszczenie, kiedy oglądać i o czym jest serial turecki?

Jolanta Waligóra
17.06.2019 12:31
Marzę o Tobie - obsada, streszczenie, kiedy oglądać i o czym jest serial turecki?
fot. Instagram.com/meleklerinaskidizi

"Marzę o Tobie" to nowy serial turecki, który w ramówce TVP zastąpi "Miłosne potyczki". Serial będzie można oglądać codziennie, począwszy od połowy czerwca. W rolach głównych wystąpią Gülper Özdemir oraz Berkay Hardal. Szczegółowe informacje o obsadzie "Marzę o Tobie" i streszczenie serialu można znaleźć poniżej.

"Marzę o Tobie" - kiedy oglądać nowy serial turecki i gdzie będzie emitowany? Kto zagra i kim są bohaterowie? O czym będzie serial, który zastąpi "Miłosne potyczki"? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o nowym serialu tureckim "Marzę o Tobie".

Serial Marzę o Tobie - obsada. Kto zagra i kiedy oglądać?

Serial turecki "Marzę o Tobie" w ramówce TVP2 zastąpi "Miłosne potyczki", których finałowy epizod wyemitowany zostanie w piatek, 14 czerwca. Nową produkcję będzie można oglądać codziennie, począwszy od 17 czerwca (poniedziałek) o godzinie 13:15. Serial emitowany będzie na kanale TVP2. 

W rolach głównych będziemy mogli oglądać Gülpera Özdemira (jako Melek Saymaz) oraz Berkaya Hardala (Yagmur Duru). Ponadto w obsadzie serialu "Marzę o Tobie" zagrają m.in.: Oya Basar (Rukiye Inançli), Didem Balçın (Melike Çekilmez), Toygan Avanoğlu (Necmettin Çekilmez), Serkan Kuru (Teoman Acar) czy Alihan Aracı (Sercan Alagöz).

Zagłosuj

Będziesz oglądać nowy serial turecki "Marzę o Tobie"?

Liczba głosów:

Marzę o Tobie - STRESZCZENIE. O czym jest serial turecki TVP?

Akcja serialu "Marzę o Tobie" rozpoczyna się w pewien deszczowy dzień, kiedy to para staruszków przypadkowo odnajduje porzucone niemowlę i postanawia się nim zaopiekować. Chłopiec otrzymuje imię Yagmur, co oznacza "deszcz". Dzięki dziecku małżeństwo odnajduje radość życia. Yagmur dorasta otoczony wielką miłością i szczęściem. Jako młody mężczyzna poznaje pewną dziewczynę - Melek, która wywróci jego życie do góry nogami.

Marzę o Tobie - ile odcinków liczy serial turecki TVP2 i kiedy oglądać?

W Turcji serial "Marzę o Tobie" zadebiutował w 2018 roku. Składał się łącznie z 11 dwugodzinnych odcinków.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW