Zamknij

Marzę o Tobie - ostatni odcinek: kiedy finał serialu i co się wydarzy? [STRESZCZENIE]

Jolanta Waligóra
02.08.2019 11:01
Marzę o Tobie - ostatni odcinek: kiedy finał serialu i co się wydarzy? [STRESZCZENIE]
fot. Youtube/Erkenci Kuş

Ostatni odcinek "Marzę o Tobie" będzie można obejrzeć na początku sierpnia. W finale tureckiej telenoweli dowiemy się, jak potoczyły się losy zakochanych Yagmura i Melek. Czy wszystko dobrze się skończy? Sprawdzamy, kiedy ostatni odcinek serialu "Marzę o Tobie" i streszczamy finałowy epizod.

"Marzę o Tobie": ostatni odcinek - kiedy finał tureckiego serialu? Co się wydarzy w ostatnim epizodzie telenoweli? Jak potoczą się losy bohaterów? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy ostatni odcinek "Marzę o Tobie".

Ostatni odcinek Marzę o Tobie - STRESZCZENIE

Streszczenie ostatniego odcinka "Marzę o Tobie"przedstawia się następująco: pobity w więzieniu Necmettin trafia do szpitala. Z kolei Memnun pragnie przejąć oślą farmę. Niespodziewanie jednak na farmie zjawia się jego pracodawca. Melike uczestniczy w sympozjum. W hotelu zjawia się Necmettin, który uciekł ze szpitala i napada na Teomana. Mężczyzna kolejny raz zostaje aresztowany.

Sercan planuje tajemniczą akcję uwolnienia drobiu. Pomagają mu przy tym Melek, Yagmur, Mehtap, Deniz oraz Bezirgan. Ostatecznie zostają schwytani przez policję. Wszystko jednak kończy się dobrze. Mija półtora roku. Necmettin wraca do domu. Z kolei Melek informuje najbliższych, że razem z Yagmurem spodziewają się dziecka. Rodzina jest szczęśliwa i gratuluje parze.

Wymarzona miłość - STRESZCZENIE: o czym jest serial turecki i kto gra? [OBSADA] 

Marzę o Tobie - ostatni odcinek: kiedy finał serialu?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy ostatni odcinek "Marzę o Tobie". Finałowy epizod tureckiego serialu będzie można oglądać w poniedziałek, 5 sierpnia 2019 roku. Serial tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 13:15 w TVP2.

W ramówce TVP2 serial "Marzę o Tobie" zastąpi kolejna turecka telenowela "Wymarzona miłość". Nową produkcję będzie można oglądać codziennie o godzinie 13:15, począwszy od 6 sierpnia. "Wymarzona miłość" opowiadać będzie o Sanem, czyli dziewczynie pochodzącej z biednej dzielnicy w Stambule, która zatrudnia się w agencji reklamowej. 

Wymarzona miłość - ile odcinków ma serial turecki i kiedy oglądać w TVP2?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/JW