Zamknij

MasterChef 10 - kiedy dziesiąty sezon programu TVN i czy będą nowe odcinki?

18.11.2020 12:07
MasterChef 10 - kiedy dziesiąty sezon programu TVN i czy będą nowe odcinki?
fot. Damian KLAMKA/East News

Kiedy 10. edycja "MasterChefa"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani kulinarnego programu TVN, którzy już nie mogą doczekać się nowych odcinków reality-show. Szczegóły dotyczące daty premiery "MasterChefa 10", zamieszczamy poniżej.

"MasterChef", 10. edycja - kiedy dziesiąty sezon programu TVN? Czy w ogóle powstaną nowe odcinki i kolejna edycja reality-show? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery "MasterChefa 10".

MasterChef 10 - czy będzie dziesiąty sezon programu TVN? 

Informacje na temat tego, kiedy i czy będzie 10. sezon "MasterChefa", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu produkcja TVN cieszy się niemałą popularnością, a przez lata emisji zyskało grono wiernych fanów. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, czy powstanie "MasterChef 10". Prawdopodobnie, jeśli wyniki oglądalności reality-show będą zadowalające, to stacja zdecyduje się na kontynuację tego formatu. 

"MasterChef" to polski program kulinarny emitowany od 2 września 2012 na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie o tej samej nazwie. Jurorami są: Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach.

MasterChef 9 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek i kto w finale dziewiątego sezonu? [FINALIŚCI]

MasterChef, sezon 10 - kiedy nowe odcinki programu? [DATA PREMIERY]

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy "MasterChef 10" oraz czy nowa edycja programu w ogóle powstanie. Jeśli tylko opublikowane zostaną takie informacje, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl