Zamknij

MasterChef 9 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek i kto w finale dziewiątego sezonu? [FINALIŚCI]

04.12.2020 11:59
MasterChef 9 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek i kto w finale dziewiątego sezonu? [FINALIŚCI]
fot. Damian KLAMKA/East News

Finał 9. sezonu "MasterChefa" 2020 odbędzie się już na początku grudnia. Do ostatniego odcinka programu TVN awansowała trójka uczestników i to właśnie oni powalczą o zwycięstwo. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy finał "MasterChefa 9" i kto wystąpi, można znaleźć poniżej.

"MasterChef" 2020 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek dziewiątego sezonu programu? O której godzinie i gdzie oglądać? Kto znalazł się w finale? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy finał 9. sezonu "MasterChefa" i kto wystąpi.

MasterChef 9 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek dziewiątego sezonu 2020? [DATA]

Wiele osób, a przede wszystkim fani programu TVN, szukają w sieci informacji na temat tego, kiedy finał "MasterChefa 9". Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące ostatniego odcinka reality-show, są już znane. Finał 9. sezonu "MasterChefa" odbędzie się jeszcze w pierwszej połowie miesiąca, a dokładniej w niedzielę, 6 grudnia 2020.

Ostatni 14. odcinek programu wyemitowany zostanie tradycyjnie o godzinie 20:00 na antenie TVN. 

Finaliści MasterChefa 9 - kto w finale programu? [UCZESTNICY]

Znani są także finaliści 9. sezonu "MasterChefa". O wielkie zwycięstwo walczą: Sylwia Garska-Chmarycz, Aleksandra Juszkiewicz oraz Tomasz Skobel.

MasterChef 10 - kiedy dziesiąty sezon programu TVN i czy będą nowe odcinki?

Wiadomo, że wielki finał 9. edycji "MasterChefa" rozegra się pomiędzy trójką kucharzy w mazurskim zamku. Najpierw czeka ich wieloetapowe zadanie na punkty, a ostatecznym zwycięzcą zostanie autor najlepszego menu.

"MasterChef" to polski program kulinarny emitowany od 2 września 2012 na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie o tej samej nazwie. Jurorami są: Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach.

RadioZET.pl