Zamknij

MasterChef Junior 2018: casting - do kiedy, gdzie i jak się zgłosić?

Redakcja
23.10.2018 14:52
MasterChef Junior 2018: casting - do kiedy, gdzie i jak się zgłosić?
fot. VIPHOTO/East News

Casting do MasterChefa Junior 2018 wystartował! Poszukiwane są dzieci z całej Polski, które kochają gotować i uwielbiają spędzać czas w kuchni, chętnie przy tym eksperymentując. Kto może się zgłosić do programu, jak to zrobić i do kiedy trwają poszukiwania nowego MasterChefa Junior? Informacje na temat castingu można znaleźć poniżej. 

MasterChef Junior 2018: castingi. Do kiedy można zgłosić się do programu? Gdzie wysłać zgłoszenie? Jak to zrobić? Sprawdzamy wszystkie informacje na temat castingów do kolejnej edycji MasterChefa Junior.

MasterChef Junior 2018: casting - do kiedy trwa i jak się zgłosić?

Casting do programu MasterChef Junior 2018 rozpoczęty! Zgłoszenia można wysyłać do piątku, 9 listopada 2018 roku. Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie masterchefjunior.tvn.pl, podając niezbędne dane osobowe oraz odpowiadając na pytania. 

Wypełniony formularz należy wysłać na adres junior@tvn.pl. Przedstawiciel organizatora konkursu skontaktuje się z wybranymi osobami, aby porozmawiać o gotowaniu i ewentualnym udziale w programie. Dzieci, które zostaną zaproszone na casting MasterChef Junior 2018, spotkają się z producentami i szefami kuchni, którzy będą chcieli spróbować przygotowanej wcześniej przez nich potrawy. 

Casting do MasterChefa Junior 2018 - kto może się zgłosić?

Na casting do MasterChefa Junior 2018 może zgłosić się każdy, kto spełnia określone wymagania. Przede wszystkim ma nie mniej niż 8 i nie więcej niż 13 lat. Dodatkowo musi posiadać zgodę obydwojga rodziców lub prawnych opiekunów. Ponadto poszukiwane są dzieci, które kochają gotować, uwielbiają spędzać czas w kuchni, a przy tym są żądne przygód i gotowe do nauki nowych rzeczy.

Więcej informacji na temat castingu do MasterChefa Junior 2018 można znaleźć na stronie → masterchefjunior.tvn.pl

RadioZET.pl/JW