Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

MasterChef Junior 4 - kto wygrał finał i kim jest zwycięzca? [5.05.2019]

06.05.2019 09:31

Kto wygrał "MasterChefa Junior 4"? Finał 4. edycji kulinarnego programu odbył się w niedzielę, 5 maja i wywołał wiele emocji. W końcu to właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, kto z trójki finalistów - Paulina, Jakub, Aleksander - został zwycięzcą programu. Informację o tym, kto wygrał finał "MasterChefa Junior 4" zamieściliśmy poniżej.

MasterChef Junior 4 - kto wygrał finał i kim jest zwycięzca? [5.05.2019] fot. Damian KLAMKA/East News

"MasterChef Junior 4" - kto wygrał? Paulina Foremny, Jakub Nowak czy Aleksander Multan? Kto z tych trzech finalistów zostanie zwycięzcą programu? Informację o tym, kto wygrał "Masterchefa Junior 4" i kim jest zwycięzca, opublikowaliśmy w tym artykule po emisji niedzielnego odcinka. 

MasterChef Junior 4 - kto wygrał finał? [5.05]

Kto wygrał "MasterChefa Junior 4"? To pytanie zadaje sobie wielu fanów show, którzy przez kilka ostatnich tygodni śledzili postępy kulinarne uczestników programu. Miejsce w finałowym odcinku wywalczyły 3 osoby i to właśnie wśród nich jest zwycięzca "MasterChefa Junior 4". Mowa tu o 11-letniej Paulinie Foremny z Wrocławia, 12-letnim Jakubie Nowaku z Gdyni oraz 13-letnim Aleksandrze Multanie z Rudy.

Finał "MasterChefa Junior 4" wygrała Paulina Foremny.

Zagłosuj

Kto powinien wygrać "MasterChefa Junior 4"?

Finał programu niewątpliwie wywołał wiele emocji, a ostatni odcinek programu przyniósł niemałe niespodzianki. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał "MasterChefa Junior 4" i kim jest zwycięzca, byli uczestnicy kulinarnego show musieli zmierzyć się z nietypowym zadaniem. Część młodych kucharzy oceniała nie tylko dania pozostałych kolegów i koleżanek z zespołu, ale i również potrawy jurorów. Z kolei w drugiej części finału "MasterChefa Junior 4", każdy finalista miał za zadanie przygotować menu degustacyjne z trzech dań. To właśnie ocena jurorów zadecydowała o tym, kto został zwycięzcą programu "MasterChef Junior 4" 5.05.2019. 

MasterChef Junior 4 - FINAŁ: kim jest zwycięzca? [5.05]

Jak już wspominaliśmy powyżej, zwyciężczynią "MasterChefa Junior 4" została Paulina Foremny. Kim jest laureatka? Paulina ma 11 lat i pochodzi z Wrocławia. Podczas pierwszych kroków w kuchni towarzyszyła jej babcia. Pierwszy raz gotowała w wieku 3 lat, pomagając przy pieczeniu pierników świątecznych. Obecnie jej popisowe dania to domowa pizza i babeczka brownie.

RadioZET.pl/gala.pl/JW

Oceń